Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 16. července 2019

Kolínský Kino bar otevřen

Nový cafe bar v kolínském Kině 99 poprvé otevřel ve středu 15. března v 7 hodin. První dvě příchozí dámy si objednaly kávu a obložený chlebíček. Tak zahájil život nový hybridní podnik, který bude sloužit jak většinově postarším návštěvníkům Nové polikliniky, tak i mladšímu publiku Kina 99. I proto má podnik dva nezávislé vchody a v podstatě je součástí obou tak rozdílných institucí.

Kolínský Kino bar otevřen
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 25.3.2017 v 6:00, Aktualizováno: 22.3.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Provozovatelem Kino baru je Jakub Klimpar, známý v Kolíně díky stylové kavárně Mefisto v ulici Karoliny Světlé i letní kavárně na ploše Karlova náměstí. Podnik s třiceti místy v Kině 99 se však od nich svým zaměřením značně liší. Interiér má stejný design jako v lednu představený foyer Kina 99. Na stěnách visí filmové poutače, na plátně lze sledovat trailery nejnovějších filmů. Malé stolky mají kvalitní dřevěné desky, v plechových židlích se sedí pevně, barový pult se pyšní slušnou délkou... Celkově má podnik moderní šmrnc, nechybí koutek s křesílky a podpisovou stěnou pro autogramy celebrit. Kromě běžného kavárenského sortimentu - káva a dorty - nabízí Kino bar k zakousnutí i chlebíčky či zeleninové saláty. Dva stroje na výrobu popcornu jistě zahálet nebudou, coca-cola se nabízí i v maxi kelímcích.
Podle hrubých odhadů odvozených od návštěvnosti Kina 99 by kavárnou mohlo ročně projít okolo 40 tisíc hostů. Kino bar je běžně otevřený do 22 hodin a svůj sortiment zřejmě bude podle zájmu hostů ještě ladit.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM