Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 22. října 2017

Kolínský Taehan opět nejlepší! Získal cenná umístění na Mistrovství ČR - Czech open i Májovém poháru

Kolínský Taehan opět nejlepší! Získal cenná umístění na Mistrovství ČR - Czech open i Májovém poháru
 
Publikováno: 20.5.2014 v 16:00, Aktualizováno: 19.5.2014 v 5:00
Rubrika: Sport

V sobotu 17. května se závodní tým Taehan z Kolína vydal do Prahy do sportovní haly Slavia na turnaj v taekwondo WTF-Poomsae, kde se soutěžilo v jednotlivcích, smíšených dvojicích a týmech rozdělených podle věku, pohlaví a technického stupně. Celkem 4 držitelé mistrovských stupňů - danů či poomů z kolínského Taehanu se zúčastnili Mistrovství ČR - Czech Open a 17 soutěžících z Taehanu s barevnými pásky - držitelé technických stupňů - kupů závodili na turnaji Májový pohár.

Z loňského ročníku turnaje si náš klub jako celkový vítěz odvezl putovní pohár, tak i letos závod probíhal v očekávání, zda se Taehanu podaří loňské vítězství obhájit. Vzhledem ke stále vzrůstajícímu množství i kvalitě závodníků z celé ČR panovaly obavy, zda jsou naši závodníci na konkurenci skutečně dobře připraveni.

Hned v úvodu se ale začalo ukazovat, že naši závodníci jsou velice zkušení a s konkurencí si hravě poradí. Nejprve se podařilo našim dětem získat medaile v soutěži dvojic a trojic a poté začaly medailové žně i v nejdůležitější kategorii, a to v jednotlivcích. Za celý den nasbírali naši šampióni celkem 12 zlatých medailí, 6 stříbrných a 2 bronzové medaile, což společně se 4 zlatými a 1 bronzovou za soutěž párů a týmů znamenalo pro Taehan zisk nejvyššího počtu turnajových bodů a tím i pohár pro vítěze Mistrovství ČR a Májového poháru. Vítězství v obou turnajích znamenalo, že si Taehan do Kolína opět odveze putovní pohár, který bude po celý rok všem cvičícím připomínat jejich píli, úsilí a následný úspěch.

S výkony svých svěřenců byl neobvykle spokojen i hlavní trenér klubu Taehan - mistr Lee Youn Jae, neboť dle jeho slov bylo vidět, že si většina závodníků vzala jeho rady k srdci, takže následovalo viditelné zlepšení při provádění jednotlivých technik poomsae, což kladně hodnotili i rozhodčí a Taehan tak mohl opět slavit úspěch. Všem závodníkům děkujeme za jejich snahu a chuť soutěžit. Sobotní závody byly posledními v tomto školním roce, tak přejeme všem příjemné “závodní” prázdniny a k následujícím zkouškám na vyšší technické stupně přejeme hodně úspěchů. Další turnaj, kde musíme opět ukázat, že se s Taehanem musí počítat, bude zářijový Moravia Cup, který se bude konat v Hradci nad Moravicí.

 

Autor článku: Taehan
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svobodárnu v nemocnici postupně dokončujíSedm babyk na kruháku u JednotyKolínský hřbitov je v dlouhodobé opravě Jak jste prožili 20. století?, ptají se žáci z Kolína svých sousedů
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM