Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. května 2017 a svátek má Vilém.

Kolínský Taehan opět nejlepší! Získal cenná umístění na Mistrovství ČR - Czech open i Májovém poháru

Kolínský Taehan opět nejlepší! Získal cenná umístění na Mistrovství ČR - Czech open i Májovém poháru
 
Publikováno: 20.5.2014 v 16:00, Aktualizováno: 19.5.2014 v 5:00
Rubrika: Sport

V sobotu 17. května se závodní tým Taehan z Kolína vydal do Prahy do sportovní haly Slavia na turnaj v taekwondo WTF-Poomsae, kde se soutěžilo v jednotlivcích, smíšených dvojicích a týmech rozdělených podle věku, pohlaví a technického stupně. Celkem 4 držitelé mistrovských stupňů - danů či poomů z kolínského Taehanu se zúčastnili Mistrovství ČR - Czech Open a 17 soutěžících z Taehanu s barevnými pásky - držitelé technických stupňů - kupů závodili na turnaji Májový pohár.

Z loňského ročníku turnaje si náš klub jako celkový vítěz odvezl putovní pohár, tak i letos závod probíhal v očekávání, zda se Taehanu podaří loňské vítězství obhájit. Vzhledem ke stále vzrůstajícímu množství i kvalitě závodníků z celé ČR panovaly obavy, zda jsou naši závodníci na konkurenci skutečně dobře připraveni.

Hned v úvodu se ale začalo ukazovat, že naši závodníci jsou velice zkušení a s konkurencí si hravě poradí. Nejprve se podařilo našim dětem získat medaile v soutěži dvojic a trojic a poté začaly medailové žně i v nejdůležitější kategorii, a to v jednotlivcích. Za celý den nasbírali naši šampióni celkem 12 zlatých medailí, 6 stříbrných a 2 bronzové medaile, což společně se 4 zlatými a 1 bronzovou za soutěž párů a týmů znamenalo pro Taehan zisk nejvyššího počtu turnajových bodů a tím i pohár pro vítěze Mistrovství ČR a Májového poháru. Vítězství v obou turnajích znamenalo, že si Taehan do Kolína opět odveze putovní pohár, který bude po celý rok všem cvičícím připomínat jejich píli, úsilí a následný úspěch.

S výkony svých svěřenců byl neobvykle spokojen i hlavní trenér klubu Taehan - mistr Lee Youn Jae, neboť dle jeho slov bylo vidět, že si většina závodníků vzala jeho rady k srdci, takže následovalo viditelné zlepšení při provádění jednotlivých technik poomsae, což kladně hodnotili i rozhodčí a Taehan tak mohl opět slavit úspěch. Všem závodníkům děkujeme za jejich snahu a chuť soutěžit. Sobotní závody byly posledními v tomto školním roce, tak přejeme všem příjemné “závodní” prázdniny a k následujícím zkouškám na vyšší technické stupně přejeme hodně úspěchů. Další turnaj, kde musíme opět ukázat, že se s Taehanem musí počítat, bude zářijový Moravia Cup, který se bude konat v Hradci nad Moravicí.

 

Autor článku: Taehan
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Šlapadla se vrací s novou službouKouřit se bude chodit před hospody?Pamětní deska Josefa Mašína visí v PrazeDětský den na jezeře Katlov s Jakubem Vágnerem
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM