Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. dubna 2019

Kolínský taneční soubor Rasputin nacvičil Bavorské vdolečky, a to na objednávku pořadatele Oktoberfestu v Mnichově

Jak uvedl vedoucí skupiny Rasputin Aleš Barry Bureš, pánská taneční skupina Rasputin připravila na objednávku pořadatele Oktoberfest v Mnichově novou choreografii pod názvem Bavorské vdolečky.

Kolínský taneční soubor Rasputin nacvičil Bavorské vdolečky, a to na objednávku pořadatele Oktoberfestu v Mnichově
Kolínský tabeční soubor Rasputin.Foto: Rasputin
 
Publikováno: 19.4.2016 v 12:00, Aktualizováno: 12.4.2016 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Premiérově ji skupina představila na 20. ročníku Jarního bálu drobných podnikatelů a živnostníků v Kolíně. Taneční show ve stylu Dance Jodler připomíná zmítání tanečníků pod vlivem LSD a Sydenhamova syndromu (jde o neurologickou poruchu projevující se náhlými bezúčelnými škubavými pohyby, vyskytuje se hlavně u dětí, za její příčinu je pokládána nedoléčená infekce streptokokem a následná imunitní reakce organismu, postiženy bývají především dívky ve věku šest až 13 let, ve velmi vzácných případech může postihnout i dospělé až do 40 let). Tanec se těšil velkému úspěchu s vytrvalým vytleskáváním a vyvoláváním "ještě jednou".

Nechci urážet příznivce skupiny Beatles, mezi které patřím, ale jako by se tanec Rasputina vyvíjel po linii Pleas Pleas Me v začátcích a nyní se nachází v období Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band. Choreografii připravila jako vždy Jolana Burešová se slovy "Chceš do Německa, pojedeš do Bavorska".
 

Autor článku: Jiří Červín
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM