Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 23. října 2017

Kolínští basketbalisté skončili i počtvrté bez výhry, k bodům ale měli zatím nejblíže

Kolínští basketbalisté odjížděli večer na pražskou Folimanku s touhou uspět ve svém čtvrtém vystoupení v letošním ročníku nejvyšší tuzemské ligy a připsat si tak svou první výhru. Jak již napovídaly výsledky vzájemných utkání z minulých ročníků, dalo se čekat, že to nebude opět nic jednoduchého a o výsledku bude rozhodovat minimální bodový rozdíl. Očekávání malého rozdílu ve skóre se naplnilo, ne tak očekávání výhry BC Kolín – počtvrté se radoval soupeř.

Kolínští basketbalisté skončili i počtvrté bez výhry, k bodům ale měli zatím nejblíže
 
Publikováno: 9.10.2014 v 16:00
Rubrika: Sport

NBL

USK PRAHA - BC KOLÍN 80:76 (16:17, 13:22, 31:19, 20:18)

Na palubovce USK byly k vidění dvě vyrovnané čtvrtiny (první a závěrečná) a dvě čtvrtiny, v níž vždy výrazně přehrával jeden tým druhý. Po vyrovnané první čtvrtině se na počátku té druhé chopili taktovky Hammond s Fieldem, kteří se úspěšnými trojkovými pokusy a proměněnými trestnými hody přidali k bodové produkci Chána a stanovili tak po 4. odehrané minutě rozdíl 13 bodů ve prospěch hostů. Kolínským nahrával opět vysoký počet ztrát mladých Sov a do kabin se šlo s desetibodovým vedením pro hosty.

Třetí perioda byla jednoznačnou střeleckou ódou na radost domácích, když se do střeleckých pozic dostávali svou dravou a rychlou hrou. Nikolić se svou trojkou a v té chvíli patnáctým bodem dotáhl na stejný účet Chána, jenž sice otevřel tuto část hry, ale dále již dominovali hráči USK. Do čtvrté části se šlo s dvoubodovým vedením domácích, které si už nenechali vzít. Místy jejich náskok vyšplhal až na 8 bodů, a i když se na kolínské straně především Hammond, Chán a Ličartovský snažili výsledek zvrátit, nepovedlo se, a tak si na první vítězství budou muset hosté počkat minimálně do soboty 11. října, kdy se v hale Spojů od 17:45 představí hráči Brna.

Body Kolína: Chán Aleš 22, Hammond Bryan Nicholas 18, Ličartovský Štefan 11, Field Richard 7, Horák Ladislav 6, Vocetka Michal 6, Faifr Samuel 2, Machač David 2, Moravec Luboš 2.
 

Autor článku: Ivan Martinec
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Divadlo Neškvor uvidíte ve ScapinuOběšenec a jeho výjimečná role v životě města KolínaSedm babyk na kruháku u JednotyNeuvěřitelná statistika odpadkových košů
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM