Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. října 2017

Kolínští florbalisté vedou bez ztráty bodu divizi, bodovala i další družstva

V ligových soutěžích se představilo hned několik družstev florbalového klubu FBC Pitbulls Kolín. Zatím nejlépe si vede mužský A tým v prestižní divizi, ale body sbírala i další družstva a jedná se tak o povedený vstup do sezony.

Kolínští florbalisté vedou bez ztráty bodu divizi, bodovala i další družstva
 
Publikováno: 12.10.2017 v 16:10
Rubrika: Zpravodajství

Divize – skupina B

Mužský A tým FBC Pitbulls Kolín zaujal v prvním kole precizní obranou a vybojoval 2 výhry. V pražské a středočeské divizi je velmi silná konkurence, protože probojovat se do ní znamená postoupit postupně z 5 nižších soutěží. Můžeme tedy očekávat, že tabulka bude velmi vyrovnaná až do posledního kola.

A zatímco v prvním kole se Kolín mohl pochlubit nejlepší obranou, ve druhém kole exceloval útok. Po výhrách 6:5 nad týmem BLACK ANGELS B BENFICA a 8:7 nad mužstvem Florbalová akademie MB "A" se Kolín pyšní bilancí 4 zápasy, 4 výhry a zatím jako jediný ve své soutěži neztratil ani bod a suverénně vede tabulku.

„V obou zápasech jsme si situaci zbytečně komplikovali. Vždy, když jsme mohli odskočit, přišla nějaká chyba nebo nešťastný gól, takže byla obě utkání dramatická a otevřená až do konce. Ale respektujeme sílu obou soupeřů a podobné vydřené výhry jsou velmi cenné, někdy dokonce užitečnější než snadné vítězství,“ říká kolínský trenér Petr Vrána.

Sestava: Lepší, Šamánek, Lejnar – Skoták, Cícha, Horák D., Hlavatý – Chyba, Hodan, Vrána J., Kukal, Kubka, Novotný J., Louda, Kloc, Janeček

Trenér: Petr Vrána

 

PH+SČ přebor mužů – skupina D

Mužský B tým chtěl navázat na úvodní dvě výhry, ale oba zápasy ve druhém kole si zkomplikoval špatnými vstupy do zápasů. V zápase proti rezervě Benešova už Kolín i přes závěrečný nápor nedokázal ztrátu dohnat a prohrál. Ve druhém zápase se skóre přelévalo ze strany na stranu, ale kolínský tým bojoval až do samotného závěru, což se mu vyplatilo. Vítězná branka padla pouhé 2 vteřiny před závěrečnou sirénou. Po 4 kolech tak Kolínu zatím patří průběžné 2. místo v tabulce.

FBC Pitbulls Kolín B x SK Florbal Benešov B - 3: 4

VSK ČVUT Praha Neo x FBC Pitbulls Kolín B - 5: 6

Sestava: Šamánek – Kouba, Radina, Havránek, Rybníček – Cícha, Slavík, Neruda, Vidner, Kloc, Janeček, Novák

 

3. liga juniorů - skupina 3

Junioři vstoupili do prvního ligového turnaje sezóny 2017/2018 v silné sestavě a ambice ukázal už zápas proti pražskému Texasu. Řada kolínských juniorů má zkušenosti z mužského A týmu a zároveň byla sestava doplněna o šikovné dorostence. Přestřelka skončila 16:4 ve prospěch Kolína. Ve druhém zápase čekal Kolín ambiciózní tým z Kralup, který se mohl pochlubit pozornou obranou a spolehlivým gólmanem, takže se kolínští střelci tentokrát těžko prosazovali a Kralupy zvítězily těsně 3:2.

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové x FBC Texas DDM P6 - 16: 4

FBC Kralupy n/V x FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - 3: 2

 

PH+SČ liga dorostenců – skupina C

Dorostencký tým narazil na ambiciózní tým z Říčan, který zatím vede celou tabulku. Pitbullové do zápasu vstoupili odhodlaně, ovšem Říčany postupně převzaly nad utkáním kontrolu a do konce 1. třetiny vedly 3:0. Kolínští hráči sice v průběhu stav korigovali, ale soupeř skóre navyšoval až na konečných 11:3.

I do druhého zápasu měli svěřenci trenérů Smejkala a Vidnera dobrý vstup a tentokrát se to dařilo podtrhnout i vstřelenými brankami. Pitbullové si zkušeně celý zápas hlídali a oporu měli i v jistém gólmanovi. Po výhře 9:4 tak kolínský tým drží průběžné 2. místo v neúplné tabulce.

FBC Draci Říčany bílí x FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - 11:3

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové x Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - 9:4

Kolínští florbalisté vedou bez ztráty bodu divizi, bodovala i další družstva
Foto: Fotografie juniorů: Naty Krupková

Sestava: L. Mareš, M. Pilch - M. Jelínek (C), L. Holoubek, T. Mlynář, D. Tran - M. Le Xuan, K. Kadlec, Š. Mlynář, M. Hendrych, P. Novotný, J. Veselý, M. Brož, T. Humpolák

Trenéři: Jindřich Smejkal, Jakub Vidner

 

Přebor dorostenek – skupina 3

Dorostenky zatím především sbírají zkušenosti, ale i tak je s každým dalším zápasem vidět pokrok. Bohužel v obou víkendových zápasech sahaly Pitbullačky po bodech, o které přišly až v samotném závěru.

„Děvčata mě překvapila, na zápasy se hezky koukalo a je vidět, že se holky každým tréninkem a zápasem zlepšují. Bohužel v pár momentech polevily a to se podepsalo na výsledcích, ale pracujeme na tom,“ dodal kolínský trenér Michal Chocholatý.

FBC  Pitbulls Kolín: Pitbullačky x FBC Texas DDM P6 – 8:9

FBC  Pitbulls Kolín: Pitbullačky x FBC Plzeň – 4:8

Sestava: Semotamová - Chocholatá Adéla, Chocholatá Anna, Klepalová, Táborská, Pilchová, Volejníková, Bohatová, Karlová, Dusbabová, Hlavatá, Vejdělková, Martínková, Komárková

Trenér: Michal Chocholatý

 

Liga starších žáků - skupina 3

Starší žáci nastoupili v omlazené sestavě a v prvním zápase byla znát určitá nervozita a nesehranost. Ovšem další zápasy už nabídly kvalitní podívanou. Pitbulláci druhý zápas ve skupině vyhráli 10:4 a i když v souboji o 3. místo těsně podlehli Spartě, za odvážný výkon se rozhodně nemuseli stydět. Domácí turnaj museli Pitbulláci kvůli komplikované situaci s kolínskými halami odehrát ve Vlašimi.

FBC Kutná Hora x FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci - 6: 0

FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci x FBC Kralupy n/V - 10: 4

FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci x ACEMA Sparta Praha Barr - 4: 5

 

Liga elévů 3+1 - skupina 3

Elévové si na domácím turnaji užívali bouřlivou atmosféru. V sestavě nastoupilo několik nováčků a oproti jiným soupeřům byla kolínská soupiska hodně mladá. Ovšem u mládežnických kategorií jsou výsledky na vedlejším místě a základem je sbírat zkušenosti a sportem se bavit, jak poznamenala kolínská trenérka Eliška Hadrovská.

FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové x FC Bučis Team Black

FBC Říčany bílí x FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové

FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové x ACEMA Sparta Praha WHITE

Foto: Petr Cícha, Martin Le Xuan a Kateřina Vejdělková
Fotogalerie
FotogalerieFotografie elévů: Eliška HadrovskáFotografie juniorů: Naty KrupkováFotografie starších žáků: Zbyněk MikušFotografie juniorů: Naty KrupkováFotografie juniorů: Naty KrupkováFotografie juniorů: Naty KrupkováFotografie mužského A týmu: Petr Novotný
Autor článku: Petr Cícha, Martin Le Xuan a Kateřina Vejdělková, autor fotogalerie: FBC Kolín
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Velim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výšeHokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí Kohouty
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM