Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. července 2019

Kolínští fotbalisté nasázeli v přípravném utkání Nymburákům půl tucet branek

Kolínští fotbalisté nasázeli v přípravném utkání Nymburákům půl tucet branek
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 2.2.2016 v 10:00, Aktualizováno: 1.2.2016 v 12:00
Rubrika: Sport

Fotbalové mužstvo FK Kolín, účastník ČFL, v sobotu 30. ledna doma přivítal divizní Polaban Nymburk a sehráli s ním přípravný duel. V utkání padlo 9 branek, z toho dvě třetiny vsítili „Kolíňáci“, kteří vyhráli 6:3 (4:1).

Přihlíželo mu zhruba osmdesát diváků. Domácí hráči z velké části utkání diktovali tempo a kromě pár hluchých míst, které Nymburk využil ke snížení, byli aktivnějším mužstvem. V kolínském dresu se nově objevil Vojtěch Hron (Vysočina Jihlava), Viktor Šimeček (Slavia Praha) a Zdeněk Zmeškal (Union 2013). Návrat z Německa hlásil Petr Šourek a Dominik Veselý dostal další povolení k testům v druholigovém Ústí nad Labem.Za Kolín se postupně se prosadil 2x Štoček, 2x Hron, Nešpor, Zmeškal.

Další přípravný zápas sehrají Kolínští ve středu 3. února od 18 hodin, kdy se na umělé trávě v Borkách utkají s Českým Brodem. V sobotu 6. února od 10.15 hodin je čeká opět na domácím pažitu Vysoké Mýto. Jarní část třetí nejvyšší soutěže zahájí Kolín za měsíc.

 


 

Autor článku: www.fk-kolin.cz
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM