Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. listopadu 2018

Kolínští fotbalisté si nedokázali poradit s Náchodem, který je na hranici sestupu. Český Brod vyhrál na penalty

Publikováno: 6.11.2018 v 8:00, Aktualizováno: 5.11.2018 v 8:00

Fotbalisté Kolína předvádějí nevyrovnané výkony a tentokrát si je doma vychutnal Náchod, který se nachází na hraně sestupu. Český Brod se na hřišti posledního týmu  nepředvedl  a zvítězil až na penalty.

FK Náchod - FK Kolín 2:0 (0:0)

Podle slov kolínského kouče Havrdy měli jeho svěřenci herní převahu a vytvořili si i dostatek šancí, které měly vést k zisku bodů. Bohužel se jim nepodařilo ani jednou překonat domácího brankáře a v 68. minutě přišel trest z kopačky Týfy – 1:0. Zmar hostí dokonal v 90. minutě brankář Kohoutek, který přišel nešikovně o míč a Nejman pečetil náchodské vítězství – 2:0.

Sestava Kolína: Kohoutek – Čapek (73. Vácha), Pavlík, Biško, Škoda – Urban, Němeček, Stehno (82. Rybařík), Vondráček, Veselý (89. Sodoma) – Peterka.

Olympia Kratonohy - SK Český Brod 2:1 pk (1:0, 1:1, 3:4)

Hosté přijeli v roli mírného favorita, ale vítr zplachet jim v 19. minutě sebral domácí Zbudil – 1:0. Ve 21. minutě jim naopak velkou šanci nabídl prouza, který byl po faulu na Makovského vylouček a Český Brod měl početní výhodu. Tu ale dokázal zužitkovat až v 64. minutě Makovský, který z penalty vyrovnal – 1:1. Na další branky si diváci museli počkat až do penaltového rozstřelu, ze kterého vyšel lépe Český Brod.

Sestava Českého Brodu: Drápela – Franc, Pěnkava, Nekolný, Carda – Suk (46. Hanzl), Michálek (75. Sedláček), Skořepa, Jakab, Makovský – Šťastný (59. Fikejz).

13. kolo: Mšeno - Velké Hamry 3:1, Přepeře - Dvůr Králové 3:1, Vysoké Mýto - Turnov 5:0, Trutnov - Slatiňany 3:2, Pardubice B - Horky n/J 1:2 pk, Benátky n/J - Čáslav 3:2.

14. kolo: ČESKÝ BROD - Mšeno (so 10.11., 14:00), KOLÍN - Čáslav (ne 11.11., 14:00), 15. kolo: Kratonohy - KOLÍN (so 17.11., 10:15), Vysoké Mýto - ČESKÝ BROD (so 17.11., 13:30).