Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. září 2019

Kolínští hokejisté se rozstříleli. Ve dvou utkáních nasázeli 13 branek

ilustrační fotoFoto: Archiv KP

Publikováno: 19.1.2015 v 11:00

V uplynulém týdnu Kozlové zamířili dvakrát ven. Uspěli na 100 procent a výrazně si vylepšili skóre. Ve středu 21. ledna hostí Sokolov a diváci, kteří na zápas přijdou, dostanou dárek, slibuje klub.

HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV - SC KOLÍN
2:10 (1:5, 1:2, 0:3)

Ve středu kolínští hokejisté hostovali na ledě mužstva s nejhorší obranou a potvrdili roli favorita. Na velmi oslabeného soka vlétli a během 1. třetiny zápas rozhodli. Skóre otevřel v 6. Šafránek – 0:1. V 7. zvyšoval Valášek – 0:2. Pak sice nastal drobný zádrhel, když v 10. Třetina snížil na 1:2, ale v 13. Pácal a Šafránek a následně v 18. Šifta určili stav po 20 minutách – 1:5. V následujících dvou částech hosté navyšovali rozdíl. V 27. Zumr a v 29. Valášek zvýšili na 6brankový náskok – 1:7. Pelhřimovští ještě jednou kosmeticky zásluhou Kopice v 38. upravili na 2:7, ale to bylo ze strany domácího celku všechno. Poslední slovo měli Kozlové, v 44. Klíma, v 54. Zumr a v 60. Šafránek dovršili desítku – 2:10. Vyloučení 4:7, využití přesilovek 2:0.

Sestava Kolína: Moravec – Pácal, Muláček, Petira, Kulhánek, Skokan, Hanzl, Nedbal, Barták – Malý, Semirád, Valášek – Jankovský, Šafránek, Zumr – Kozák, Hlavatý, Morkes – Šifta, Klíma.

HC MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – SC KOLÍN
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Další příděl gólů nenastal. Domácí hráli houževnatě, ale prohře nezabránili. Na branku se čekalo 20 minut. Díky Šafránkovu proměněnému trestnému nájezdu hosté po 1. třetině vedli – 0:1. Stejný hráč zvýšil v 33. na 0:2. Dvoubrankový náskok však Kozlům vydržel jen chvíli, v 35. Přidal – 1:2. Budějovičtí zvýšili snahu a k vyrovnání neměli daleko. Ovšem další branku už nepřidali, naopak Šafránek v 47. určil konečný stav a současně dosáhl hattricku – 1:3. Vyloučení 7:6, využití přesilovek 0:1, gól v oslabení 0:1.

Sestava Kolína: Sejpal - Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Skokan, Hanzl, Barzák - Valášek, Semirád, Malý - Jankovský, Šafránek, Zumr - Šifta, Hlavatý, Morkes - Kozák, Kadlec, Klíma.

24. kolo: Klatovy – M. Budějovice 4:2, Děčín – Sokolov 1:5, Řisuty - Jindř. Hradec 9:2, Tábor - Jablonec nad Nisou 2:1, Klášterec nad Ohří - Trutnov 2:3, Žďár nad Sáz. - Kobra Praha 4:9, Bílina - Nymburk 3:4
25. kolo: Nymburk - Žďár 2:3 po prodl., Sokolov – Klatovy 6:3, Vrchlabí - Bílina 1:3, Trutnov - Tábor 4:1, Jablonec - Řisuty 4:2, J. Hradec - Děčín 4:7.

26. kolo: KOLÍN – Sokolov (st 21.1. 18:07), 27. kolo: J. Hradec - KOLÍN (so 24.1. 18:00).