Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 17. listopadu 2017

Kolínští hokejoví Kozlové si poradili s předposledním Pískem

Publikováno: 14.11.2017 v 10:00

Kolín měl po domácí porážce od posledního Pelhřimova co napravovat. A svým příznivcům udělal na ledě Písku radost.

II. liga skupina Střed
IHC PÍSEK - SC KOLÍN 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Kolín jel na led předposledního Písku v roli mírného favorita. A v průběhu první třetiny měl o něco více ze hry, ale oba brankáři měli až do 16. minuty nad střelci navrch. V závěru 16. minutě si u mantinelu vybojoval puk Pipek, ujel obráncům a umístěnou střelou poslal Kolín do vedení - 0:1. Radost Kozlů však netrvala dlouho. V 19. minutě dostal přesnou přihrávku Sýbek, který trefil levý růžek Sejpalovy branky - 1:1.

Prostřední část herně prakticky kopírovala úvodní třetinu. A branku se opět podařilo vstřelit Kolínu. Ve 35. minutě se po hrubé chybě domácího hráče dostali do přečíslení Kozák, Prokop a Kysela, který poslal kotouč do protipohybu bran káře a rozvlnil síť za jeho zády. - 1:2. O trochu vzruchu se v závěru třetiny postarali Kozlové, ale přesilovku nedokázali využít.

V závěrečné třetině se na branku nečekalo tak dlouho, jako v předchozích dvou, a skóre se měnilo již ve 43. minutě. O dvoubrankový rozdíl se postaral Semirád - 1:3. Kozlové byli při střelecké chuti, ale domácí brankář jim dlouho ve zvýšení náskoku bránil. Kapituloval až v 53. minutě, kdy nedosáhl na střelu Malého - 1:4. V 54. minutě se puk opět třepotal v síti Písku, ale rozhodčí pro postavení kolínského hráče v brankovišti branku neuznal. Snížit mohl v 56. minutě domácí Vlk, ale Sejpal jeho kličku přečetl a zabránil mu ve skórování.

Sestava Kolína: Sejpal – Pýcha, Kadlec, Hlaveš, Voženílek, Březina, Barták, Havelka – Malý, Semirád, Panna – Zumr, Morkes, Pipek – Prokop, Kysela, Kozák – Pilný, Černý, Netušil, Veselý.

14. kolo: Č. Budějovice - Tábor 2:3 sn, M. Budějovice - Klatovy 4:0, H. Brod - Žďár n/S 8:1, Pelhřimov - Nymburk 2:4.

15. kolo: KOLÍN - H. Brod (so 18. 11., 17:07), 16. kolo: M. Budějovice - KOLÍN (so 25. 11.), 17. kolo: KOLÍN - Tábor (so 29. 11., 17:07), 18. kolo: Klatovy - KO- LÍN (so 2. 12.), 19. kolo: Žďár n/S - KOLÍN (st 6. 12.).