Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Kolínští mladší žáci výborně reprezentovali Středočeský kraj v atletice

Kolínští mladší žáci výborně reprezentovali Středočeský kraj v atletice
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 18.12.2016 v 10:00
Rubrika: Sport
Audio verze článku:
Autor audio verze: Natálie Bošinová

V sobotu 10. listopadu proběhla ve třech atletických halách mezikrajová utkání mladšího žactva. V Ostravě se utkaly krajské výběry z Moravy a Slezska, v pražské Stromovce se sešly výběry Prahy, Plzeňského, Karlovarského, Jihočeského kraje a kraje Vysočina, v Jablonci nad Nisou pak bojovali žáci a žákyně z krajů Ústeckého, Libereckého, Pardubického, Královéhradeckého a Středočeského.

Středočeský výběr reprezentovali také kolínští závodníci Natálie Olivová, Kristýna Šlehubrová a Josef Šedivý. Výborně si vedla především svěřenkyně trenéra Martina Radikovského Natálie Olivová, která pro svůj tým vybojovala nejvyšší možný počet 22 bodů. Zvítězila totiž jak ve skoku vysokém výkonem 157 cm, tak ve skoku dalekém, kde doletěla až na 515 cm. Navíc oba dva tyto výkony nedokázala předvést žádná mladší žákyně ani v ostatních dvou skupinách.

Výrazně zabodovali i další dva kolínští závodníci. Josef Šedivý vybojoval třetí příčku, a tím 8 bodů, v běhu na 60 metrů překážek časem 9,80 s, sprinterka Kristýna Šlehubrová se zase probojovala časem 8,30 s do finále běhu na 60 metrů, kde doběhla na 4. místě a získala 7 bodů.

V celkovém hodnocení krajských družstev obsadil středočeský výběr druhou příčku za domácími mladšími žáky a žákyněmi z Libereckého kraje.

Autor článku: Jiří Tuček, audio verze: Natálie Bošinová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kolín bude mít brzy nového starostuBarokní velikonoční koncert v chrámu sv. BartolomějeNenápadná úprava židovského hřbitovaPráce v Pražské ulici se konečně rozběhly
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM