Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 14. října 2019

Komentované prohlídky i živý Marhoul s ptáčetem

Několik nejbližších dní lze považovat za vyvrcholení letošního letního kulturního dění v Kolíně. Pokud by totiž chtěl návštěvník stihnout všechno zajímavé, co se během nich ve městě odehraje, bude potřebovat hodně času i sil.

Komentované prohlídky i živý Marhoul s ptáčetem
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 13.9.2019 v 7:00, Aktualizováno: 12.9.2019 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

V Kolíně vyvrcholí letošní ´Dny evropského dědictví´, což obnáší sérii komentovaných prohlídek. První se uskuteční v pátek 13. září od 17 hodin v Červinkovském domě muzea, o den později, v sobotu 14. září od 10 hodin, je v plánu komentovaná prohlídka kostela sv. Jana Křtitele a stejný den od 14 hodin proběhne koncert v evangelickém kostele. Rozhlednu Vodárna je možné v neděli 15. září navštívit zdarma a od 15 hodin je plánována komentovaná prohlídka památky. Týž den, v neděli 15. září, má od 10 do 12 hodin radnice "den otevřených dveří", kdy budou nejatraktivnějšími prostory budovy zájemce provádět starosta Michael Kašpar a místostarostové Iveta Mikšíková a Michal Najbrt.
Den před víkendem, v pátek 13. září, se po setmění v zahradě u Ztracené uličky uzavře letošní sezóna letního kina. Posledním promítaným snímkem pod širým nebem bude americký dobrodružný rodinný film ´Psí domov´ a i tentokrát je projekce zdarma.
V neděli 15. září definitivně končí i série koncertních akcí, seskupená pod označení ´Kolínské kulturní léto´. Na Karlově náměstí zahraje od 18 hodin zpěvák Marek Ztracený, jeho předkapelou budou Czech It. I tato akce je zdarma.
Příslovečnou "třešničku na dortu" pak nachystalo Kino 99. Jednu z kolínských projekcí momentálně celosvětově nejznámějšího českého snímku ´Nabarvené ptáče´ ozdobí v sobotu 14. září účast jeho režiséra Václava Marhoula, který s diváky i pobeseduje.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM