Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Komentované prohlídky výstav v Regionálním muzeu Kolín 28. října za korunu

U příležitosti státního svátku a Dne Středočeského kraje v pátek 28. října budou expozice Regionálního muzea v Kolíně pro veřejnost otevřeny za symbolické vstupné, a proběhnou komentované prohlídky výstav.

Komentované prohlídky výstav v Regionálním muzeu Kolín 28. října za korunu
Foto: Středočeský kraj
 
Publikováno: 27.10.2016 v 18:00, Aktualizováno: 25.10.2016 v 18:00
Rubrika: Kultura

Za symbolické vstupné 1 Kč budou otevřeny všechny expozice v Červinkovském domě, Dvořákově muzeu pravěku a Staré farní škole v Kolíně, v Muzeu lidových staveb a v Muzeu Kouřimska v Kouřimi a v Podlipanském muzeu v Českém Brodě. Za symbolické vstupné 1 Kč budou také probíhat prohlídky kouřimského chrámu sv. Štěpána a přilehlé zvonice. Chrám sv. Bartoloměje v Kolíně však tento den bude z důvodu natáčení filmu pro veřejnost uzavřen.

Budou otevřeny komentované prohlídky ve Dvořákově muzeu pravěku, kde od 11 hodin proběhne výstava Mezi kmenem a státem s autorem výstavy Mgr. Janem Hasilem z Archeologického ústavu v Praze a ve 14 hodin startuje výstava v Červinkovském domě Báječný svět žehlení a praní s autorem expozice a majitelem Vladimírem Zachem.

Autor článku: RMK
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM