Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. dubna 2019

Korfbaloví mladší žáci v Kutné Hoře podlehli Náchodu

Korfbaloví mladší žáci v Kutné Hoře podlehli Náchodu
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 4.1.2017 v 10:00, Aktualizováno: 2.1.2017 v 8:00
Rubrika: Sport

Ve 4. kole opět nebyla odehrána všechna naplánovaná utkání, neboť tým Děčína postihla početná marodka. Zato se však dohrávala utkání z 2. kola.

RESPO KUTNÁ HORA - VKC KOLÍN 3:6 (0:5)

Ofenzivní smršť mladých Vembloudů vynesla poločasové skóre do pohodlného vedení a trenéři mohli vystřídat a zařadit do hry i hráče a hráčky z kategorie minižáků. Kutná Hora se dostala více do hry, ale Kolín utkání dotáhl do vítězného konce. Sestava Kolína: Vedral 4, Jansa 1, Vondráčková 1, Dobiášová, Holoubková, Jiroudková, Kmoníčková, Pospíšil, Sandtner, Smetana, Škarka.

VKC KOLÍN - SK NÁCHOD 2:6 (2:4)

Proti staršímu a zkušenějšímu soupeři tahal Kolín od začátku utkání za kratší konec provazu, zvláště když se Náchod dostal do rychlého vedení, které rozhodlo o osudu utkání. Sestava Kolína: Vedral 1, Jansa, Vondráčková, Dobiášová, Holoubková, Jiroudková, Kmoníčková, Pospíšil, Sandtner, Smetana, Škarka 1.

SK NÁCHOD - VKC KOLÍN 2:7 (2:2)

V dohrávce utkání 2. kola nastoupil Kolín se zlepšenou obranou a dokázal do poločasu udržet remízový stav. Poté však Náchod dokázal mířit přesněji a utkání pohodlně vyhrál. Sestava Kolína: Vedral, Jansa 2, Vondráčková, Dobiášová, Holoubková, Jiroudková, Kmoníčková, Pospíšil 1, Sandtner, Smetana, Škarka.

Minižáci v Brně neztratili ani jeden bod

Republiková skupina minižáků odehrála 3. kolo v Brně a kolínské barvy hájili minižáci úspěšně.

KK BRNO - VKC KOLÍN 5:10 (5:7)

V prvním utkání si proti domácímu týmu trefili prakticky všichni hráči i hráčky Kolína a mohli se radovat z vítězství. Sestava Kolína: Škarka 2, Dobiášová 1, Holoubková 1, Kašpar 1, Kmoníčková  L. 1, Kmoníčková A. 1, Vondráčková 1, Dušek.

SK NÁCHOD - VKC KOLÍN 3:13 (1:7)

Druhé utkání bylo na vstřelené koše ještě bohatší a rozdíl ve skóre ještě vyšší než v prvním utkání dne.

RESPO KUTNÁ HORA - VKC KOLÍN 3:7 (1:1)

Utkání proti Kutné Hoře přineslo vyrovnaný první poločas. Poté se však střelecky prosadila část sestavy, která má zkušenosti z utkání za mladší žáky a dovedla souboj k vítěznému konci. Sestava Kolína: Škarka 2, Dobiášová, Holoubková 2, Kašpar, Kmoníčková  L., Kmoníčková A., Vondráčková 3, Dušek.

Autor článku: hop
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Barokní velikonoční koncert v chrámu sv. BartolomějeKolín bude mít brzy nového starostuPráce v Pražské ulici se konečně rozběhlyTraktory a gramofony v Motelu U Jezera
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM