Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 21. listopadu 2018

Korfbaloví mladší žáci získali pouze 3 body. Porazili Tukany z Děčína

Laura Kmoníčková (v bílém) si dokázala v obraně poradit s mnohem vyšší protihráčkou a přispěla svým výkonem k vítězství 14:0 nad Tukany z Děčína.Foto: Archiv KP

Publikováno: 12.1.2017 v 10:00

V 5. kole nebyli hráči a hráčky Kolína zcela ve své kůži a ze tří utkání dokázali zvítězit pouze jednou.

RESPO KUTNÁ HORA - VKC KOLÍN 4:4 (2:2)

Rychle obdržený koš paralyzoval mladé Vembloudy v utkání se soupeřem, kterého obvykle přehrávají bez větších potíží. Dvěma koši se poté dostali do vedení, ale do šaten odcházeli za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se útočné a obranné formace měnily opět čtyřikrát díky shodnému počtu zásahů obou družstev, a tak se oba týmy rozešly smírně.

Sestava Kolína: Pospíšil 1, Vedral 1, Holoubková 1, Jiroudková 1, Škarka, Jansa, Vondráčková, Dobiášová, Kmoníčková L., Sandtner.

TKC DĚČÍN - VKC KOLÍN 0:14 (0:7)

Mladí Tukani z Děčína hrají v soutěži prvním rokem a zkušenosti Vembloudů v tomto utkání jednoznačně převažovaly. Utkání mělo pro Kolín spíše tréninkový charakter a k radosti trenérů i přihlížejících rodičů byly k vidění pěkně sehrané signály a proměněné šance.

Sestava Kolína: Vedral 4, Jiroudková 3, Vondráčková 2, Pospíšil 2, Škarka 1, Jansa 1, Dobiášová 1, Holoubková, Kmoníčková L., Sandtner.

SK NÁCHOD - VKC KOLÍN 6:4 (2:2)

V utkání s favoritem skupiny, Náchodem, držel Kolín v prvním poločase krok i skóre a Náchod vyrovnal těsně před přestávkou. Také druhá poločas byl dlouho vyrovnaný, ale koncovka patřila Náchodu a Vembloudi odešli z utkání bez bodů.

Sestava Kolína: Pospíšil 2, Vondráčková 1, Dobiášová 1, Škarka, Vedral, Jansa, Holoubková, Jiroudková.