Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 29. května 2017 a svátek má Vilém.

Která maska byla nejhezčí? Dopis o soutěži, které se uskutečnila v Červených Pečkách

Která maska byla nejhezčí? Dopis o soutěži, které se uskutečnila v Červených Pečkách
 
Publikováno: 25.4.2014, Aktualizováno: 23.4.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

Členové žákovského parlamentu ZŠ a MŠ Červené Pečky vyhlásili soutěž Nejhezčí karnevalová maska. Soutěže se mohly zúčastnit také děti z mateřské školy. Po celý měsíc únor vyráběli žáci 1. stupně za pomoci svých paní učitelek v rámci výtvarné a pracovní výchovy rozličné škrabošky. Kdo chtěl, mohl na soutěžní masce pracovat doma s rodiči.
 Zhodnotit, která maska je ta nejhezčí, to nebylo vůbec nic jednoduchého. Vždyť na konci února jsme měli zapsaných víc jak sedmdesát masek. A vybírat bylo opravdu z čeho.
 Náměty různé - od zvířátek, strašidel, princezen až po exotické domorodé masky.

Nastal čas rozhodnout - tohle je ta nej... Naštěstí jsou parlamenťáci dobrá parta a dokáží se domluvit i diskutovat, možná i prosadit svůj názor. To také bylo jedním ze smyslů této soutěže. Nakonec vybrali tři masky vyrobené dětmi v MŠ a tři, které vytvořili žáci 1. stupně.

Celá akce se zdařila a zde jsou malé postřehy od členů parlamentu. "Těšili jsme se na soutěž masek, které jsme si sami vyráběli. Některé byly opravdu zajímavé a nápadité. Když porota vybírala nejlepší masky, měla to hodně těžké. Těšili jsme se na vyhlášení výsledků."

Zhodnotit, která maska je ta nejhezčí, to nebylo vůbec nic jednoduchého. Vždyť na konci února jsme měli zapsaných víc jak sedmdesát masek.
Foto: Věra Vejtrubová
Autor článku: Věra Vejtrubová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Nesvadba vítězem závodu Českého poháru v Peci pod SněžkouŠpičkové mládežnické výkony na Youth Athletics v KolíněFotbalistům Poříčan se nedařilo, Velim si zastřílela, Polepy rozhodly na penalty
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM