Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. září 2019

Který kulturní projekt získá 150 tisíc korun?

Nečekanou součástí oslav stého výročí vzniku Československa v Kolíně se stala i výzva “Hledá se kulturní projekt”. Radnice slíbila věnovat až 150 tisíc korun z výtěžku koncertu pěvkyně Evy Urbanové na projekt spojený s výročím republiky.

Který kulturní projekt získá 150 tisíc korun?
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 22.10.2018 v 7:00, Aktualizováno: 21.10.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

V tuto chvíli už kolínská veřejnost prostřednictvím internetu hlasuje pro jeden ze šesti nápadů. Mezi nápady se sešly vize dekorativní i nápady zcela konkrétní. O podporu veřejnosti se uchází výtvarné dílo “Vítejte v Kolíně”, které by mohlo stát na prvním kruhovém objezdu ve směru od Prahy, busta fotografa Jaromíra Funkeho umístěná v atriu radnice, klidová zóna s květinami a vysázeným letopočtem 2018, květnatý strom s muškáty v Jaselské ulici, vklad do připravované sbírky na opravu varhan v chrámu sv. Bartoloměje a výstava pamětí místních osobností spojených s kolínským skautským hnutím. Výsledek hlasování bude znám v sobotu 27. října.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM