Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 24. května 2019

Kuličková dráha až po prázdninách

Podle původního záměru kolínské radnice měla do začátku letošních prázdnin vzniknout na centrálním dětském hřišti U Nemocnice první kolínská kuličková dráha.

Kuličková dráha až po prázdninách
Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 3.8.2018 v 7:00, Aktualizováno: 21.6.2018 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Projekt pražské společnosti Dondesign nepočítá s jednou dráhou, ale hned s pěti různými drahami, které mají být umístěny do betonem zpevněného svahu. Vše je vymyšleno tak, aby cesta kuličky do cíle byla zábavná a skýtala různá kreativní překvapení. Město Kolín od svého záměru sice neupustilo, ale jak je pro dnešní dobu bohužel typické, do výběrových řízení na zhotovitele se zatím nikdo nepřihlásil. Nadějné je, že v současné době vede radnice jednání s dvěma společnostmi, které se zabývají výstavbou herních prvků. "Vzhledem k charakteru prací bude nutné část centrálního dětského hřiště uzavřít. Uzavírku nechceme provádět během letních prázdnin, kdy je hřiště nejvíce využívané, proto se budeme snažit případnou realizaci načasovat až s příchodem nového školního roku," definovala možnosti zrodu dráhy tisková mluvčí kolínské radnice Iva Blümelová. 

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM