Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 18. února 2019

Kutiloviny nebo "Ze studovny jídelna"?

O projektu "Lepší místo ve škole Kolín" jste v Presu již četli. Veřejné internetové hlasování o nejlepší studentský nápad na zlepšení kolínských středních škol skončilo už v prosinci.

Kutiloviny nebo
Foto: Archiv TPCA
 
Publikováno: 8.2.2018 v 12:00, Aktualizováno: 7.2.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

O tom, které dva nápady získají slíbených 50 tisíc na realizaci, však dosud není rozhodnuto. Všechny nápady musí jejich mladí autoři představit porotě, k čemuž dojde ve čtvrtek 8. února. Porota bude složena ze zástupců radnice a firem, které projekt "Lepší místo ve škole Kolín" podpořily a její verdikt bude mít padesátiprocentní váhu. Favorité na vítězství jsou tři. Jsou to studenti z Obchodní akademie, kteří hodlají proměnit studovnu na jídelnu a dopřávat si v budoucnu klidný a teplý oběd (podpořilo je 374 hlasů). Konkurují jim žáci Podnikatelské školy (148 hlasů), jejichž "Kutiloviny" představují příjemnou odpočívárnu na zahradě školy. Podobnou touhu mají i studenti SOŠ informatiky a spojů, kteří též nejsou dost naodpočívaní, což je stvrzeno 424 hlasy. Realizaci vítězům zaplatí společnosti TPCA, Yusen Logistics, Gefco a město Kolín. Organizátorem projektu je Lepší místo.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM