Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Kuželkáři i kuželkářky postupují do semifinálových soubojů

O uplynulém víkendu byly přerušeny dlouhodobé týmové soutěže a uskutečnila se krajská mistrovství jednotlivců. Kolínský Sokol měl zástupce ve všech vypsaných kategoriích a ve všech slavil postup. Letošní rok vedení svazu okořenilo tuto soutěž vložením mezikrajských semifinále. Teprve odsud se postupuje na mistrovství republiky.

Kuželkáři i kuželkářky postupují do semifinálových soubojů
 
Publikováno: 6.2.2014
Rubrika: Sport

Mistrovství SKKS mužů

Kolín do bojů o 15 postupových míst vyslal celkem šest hráčů. Minimálně čtyři z nich měli postupové ambice. Nakonec se zadařilo pouze dvěma, zato však náramně. Dejda nemá v kraji konkurenci a výsledky 599 a 620 zvítězil. Weiss mu z povzdálí sekundoval a náhozy 586 a 585 získal stříbro. Na 21. příčce skončil Němec (543), následovali Pelák (25., 539), Holoubek (40., 509) a Šatník (42., 505).

Mistrovství SKKS žen

V kategorii žen mělo nárok na postup sedm účastnic a všechny tři kolínské ženy se do kvóty vešly. Stříbro získala Holcmanová (533), bronz Moravcová Magda (531) a čtvrtou příčku Moravcová Michaela (524).

Mistrovství SKKS seniorů

Sokol vyslal 3 zástupce. Dva náhozy odehráli Mikoláš a Mierva. Tato dvojice nakonec postoupila do semifinále.Mikoláš ze 4. příčky po výkonech 558 a 547. Mierva nakoulel 544 a 544 a skončil na 10. místě. Pačes (497) obsadil 34. místo.

Mistrovství SKKS seniorek

Obě kolínské seniorky potvrdily svou výkonnost a semifinále si nenechaly uniknout. Kohoutová (509) přivezla bronzovou medaili a Dejdová (504) si odvezla nepopulární bramborovou.

Na Mistrovství Středočeského kuželkářského kraje kraloval kolínský Filip Dejda (uprostřed) a druhou příčku obsadil Roman Weiss (vlevo). Dvojici kolínských hráčů doplnil na stupních vítězů Petr Novák z Kosmonos.
Foto: Archiv KP
Autor článku: Redakce KP
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Tvůj Gym: Otevřeno 24 h.Textil odhazujte v Mnichovické a SadovéVýmoly můžete nahlásit kraji Jak jste prožili 20. století?, ptají se žáci z Kolína svých sousedů
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM