Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 30. května 2017 a svátek má Maxim.

Kuželkáři i kuželkářky postupují do semifinálových soubojů

O uplynulém víkendu byly přerušeny dlouhodobé týmové soutěže a uskutečnila se krajská mistrovství jednotlivců. Kolínský Sokol měl zástupce ve všech vypsaných kategoriích a ve všech slavil postup. Letošní rok vedení svazu okořenilo tuto soutěž vložením mezikrajských semifinále. Teprve odsud se postupuje na mistrovství republiky.

Kuželkáři i kuželkářky postupují do semifinálových soubojů
 
Publikováno: 6.2.2014
Rubrika: Sport

Mistrovství SKKS mužů

Kolín do bojů o 15 postupových míst vyslal celkem šest hráčů. Minimálně čtyři z nich měli postupové ambice. Nakonec se zadařilo pouze dvěma, zato však náramně. Dejda nemá v kraji konkurenci a výsledky 599 a 620 zvítězil. Weiss mu z povzdálí sekundoval a náhozy 586 a 585 získal stříbro. Na 21. příčce skončil Němec (543), následovali Pelák (25., 539), Holoubek (40., 509) a Šatník (42., 505).

Mistrovství SKKS žen

V kategorii žen mělo nárok na postup sedm účastnic a všechny tři kolínské ženy se do kvóty vešly. Stříbro získala Holcmanová (533), bronz Moravcová Magda (531) a čtvrtou příčku Moravcová Michaela (524).

Mistrovství SKKS seniorů

Sokol vyslal 3 zástupce. Dva náhozy odehráli Mikoláš a Mierva. Tato dvojice nakonec postoupila do semifinále.Mikoláš ze 4. příčky po výkonech 558 a 547. Mierva nakoulel 544 a 544 a skončil na 10. místě. Pačes (497) obsadil 34. místo.

Mistrovství SKKS seniorek

Obě kolínské seniorky potvrdily svou výkonnost a semifinále si nenechaly uniknout. Kohoutová (509) přivezla bronzovou medaili a Dejdová (504) si odvezla nepopulární bramborovou.

Na Mistrovství Středočeského kuželkářského kraje kraloval kolínský Filip Dejda (uprostřed) a druhou příčku obsadil Roman Weiss (vlevo). Dvojici kolínských hráčů doplnil na stupních vítězů Petr Novák z Kosmonos.
Foto: Archiv KP
Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hala v Borkách by mohla stát do tří letPamětní deska Josefa Mašína visí v PrazeProfesorka z gymplu Markéta Seidlová: od muzikálů k videu o historii KolínaŠtítarský hluk a potopa tématem jednání
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM