Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 27. července 2017

Kuželkářské béčko vyhrálo po Spartě i na pražské Slavii

Publikováno: 17.3.2017 v 10:00

Zatímco A týmu se ve II. lize stále nedaří, dokázalo B družstvo přivézt vítězství
z Edenu.

II. LIGA MUŽŮ
SOKOL KOLÍN – KDYNĚ 2:6 (3271:3374)

Hráči Kdyně jsou na čtvrté příčce tabulky, přesto s nimi dokázalo Sokolové držet dvě třetiny utkání krok. Před závěrečnou třetinou byl stav na pomocné body vyrovnaný 2:2 a Kolín vedl o 40 kuželek. Bohužel oba hostující dotahováci překonali šestistovky a kolínští hráči jim nedokázali konkurovat. Kdyně tak překlopila závěrečný účet ve svůj prospěch.

Sestava a výkony Kolína: Kňap 573 (+40, 3:1), Holosko 526 (-8, 2:2), Němec 538 (+16, 2,5:1,5), Lauer 564 (-8, 1:3), Pelák 523 (-82, 0:4), Vik 547 (-61, 1:3).

DIVIZE AS
SLAVIA PRAHA - SOKOL KOLÍN B 3:5 (2523:2544)

Slavia drží stříbrnou příčku a v utkání s předposledním Kolínem byla jasným favoritem. Kolín však zamíchal sestavou a vyplatilo se, neboť po první třetině vedl 1,5:0,5 na pomocné body a o 26 kuželek. Po druhé třetině se sice vývoj utkání překlopil ve prospěch Slavie, která vedla 2,5:1,5 na body a o 16 kuželek. V předposledním souboji Zelenka vyrovnal na 2,5:2,5 na body a Kolín vedl o 21 kuželku. Závěrečný souboj byl sice co do předvedených výkonů nejslabší, ale nepostrádal dramatičnost a po vzájemné remíze získal Kolín dva prémiové body za vyšší celkový nához. Vítězství v Praze posunulo Sokol na 12., nesestupovou, příčku.

Sestava a výkony Kolína: Mikoláš 446 (+26), Brdíčko 425 (0), Hanuš 401 (-40), Vacková 433 (-2), Zelenka 441 (+37), Holoubek 398 (0).

Autor článku: hop

Bude podchod ústit ve Starokolínské?Vrátí se FK Kolín do ligy?Toxíky za volantem se pokutovat nevyplatíPlacht v Galerii města Kolína
Kalendář akcí: Červenec