Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 24. dubna 2019

Květinové ostrůvky ozeleněly Futurum

Již po šesté mohou návštěvníci největšího kolínského obchodního centra Futurum obdivovat květinové ostrůvky, které osadily děti z pěti místních základních škol.

Květinové ostrůvky ozeleněly Futurum
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 19.4.2018 v 14:00, Aktualizováno: 18.4.2018 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Stejně jako v minulosti je celá akce soutěžní, kdokoliv z návštěvníků Futura se může zúčastnit hlasování o tom, který zelený ostrůvek je nejpovedenější. Škola, jejíž "záhon" obdrží nejvíce hlasů, získá dárkové poukazy v hodnotě 10.000 korun. Hlasovací lístky najdete přímo v pasáži obchodního centra, hlasovat lze do neděle 22. dubna. A které školy se soutěže účastní? Ostrůvek č. 1 osadila třída 3.B z 1.ZŠ Bezručova pod vedením Hany Jirkovské, ostrůvek č. 2 třídy 2.A a 2.B z 2.ZŠ Kmochova pod vedením Ilony Havelové, ostrůvek č. 3 ZŠ Speciální z Kutnohorské ulice pod vedením Marie Beranové, ostrůvek č. 4 třída 4.A z 6.ZŠ Ovčárecká pod vedením Ivy Káninské a ostrůvek č. 5 třída 4.A z 5.ZŠ Mnichovická pod vedením Veroniky Ulrychové. Připomeňme ještě, že minulý, loňský ročník této soutěže vyhrály se svým květinovým ostrůvkem děti z 5.ZŠ Mnichovická.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM