Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 12. listopadu 2019

Letní promítání na Nebovidské tvrzi

K prázdninovému programu Nebovidské tvrzi patří již osmou sezónu letní kino. Kino hraje každý druhý pátek a do konce srpna se uskuteční ještě dva promítací dny.

Letní promítání na Nebovidské tvrzi
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 8.8.2019 v 7:00, Aktualizováno: 25.7.2019 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Teplé noci lákají k tomu vyrazit si z Kolína do Nebovid pěšky, což je zhruba hodina a půl chůze. Mezi letními kiny je to nebovidské výjimečné tím, že nabízí nadstandardní doprovodné zážitky a hraje za každého počasí, vstupné je 50/40 korun. 
V hrací dny otevírá tvrz své brány vždy už v 18 hodin. Na děti zde čekají středověké hry, svíčkárna, kovárna či apatyka. Od 19 hodin začíná na špýcharu, první filmové představení, které je určené právě dětem. Po 21. hodině následuje promítání pro dospělé. Hledištěm je dvůr tvrze pod hvězdnou oblohou. Diváci jistě ocení, že k filmům české produkce mohou přikusovat i české bramboráky, tvrzové palačinky, klobásy a popíjet točené pivo.
Program letního kina: 9.8. od 19 h. Jak vycvičit draka 3, od 21 h. Úsměvy smutných mužů, 23.8. od 19 h. Hledá se princezna, od 21 h. LOVEní.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM