Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 22. února 2017 a svátek má Petr.

Máme se v Kolíně obávat devianta v černém? Viděn byl prý na kolínském sídlišti

Kolínem proběhlo několik zpráv, že po městě se opět pohybují podivná individua ohrožující ženy, možná i děti. Problém je, že tyto zprávy jsou neurčité natolik, že nyní policisté těžko mohou případné pachatele nalézt. Údajný úchylný spoluobčan a pedofil (možná v jedné osobě) se vyskytl například na sídlišti.

Máme se v Kolíně obávat devianta v černém? Viděn byl prý na kolínském sídlišti
 
Publikováno: 5.10.2014 v 6:00
Rubrika: Zpravodajství

"Nechoďte žádná sama večer po sídlišti! Straší tady nějakej hubenej ´zmrd´ v černým oblečení a číhá! Už na mě vyskočil ze křoví a po příchodu bráchy do něj zas skočil a utekl! Dneska čekal přímo ve vchodě! Musela mě domů přímo do bytu doprovodit policie ! Prohledali barák, ale nikoho nenašli. Klepu se a brečím ještě teď! Kdo by to byl řekl, když mám staforda na vodítku! Už nikdy si nepůjdu sama snad ani pro rohlíky k snídani!" uvedla zážitek jedna obyvatelka sídliště.

Další obyvatelka vyzývá na sociální síti k uspořádání honu na "úchyla" s vynecháním policie. "Před 14 dny sledoval mě, schovával se nejdříve za stromy. Pak si všiml, že na ulici nejsem úplně sama a já utekla do vchodu domů. Pepřák už mám, ven s psisky po 21. hodině už nejdu... klepala jsem se jak ratlík...," přidala zkušenost jiná ohrožená žena. Zaznamenali něco policisté?

Máme se v Kolíně obávat devianta v černém? Viděn byl prý na kolínském sídlišti
Pomáhat a chránit.
Foto: Archiv KP

"Zmíněný první případ byl oznámen. Nic však nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o úchyla či pedofila. Slečna uvedla, že pouze viděla muže v černém oblečení, který před ní utekl. Na tuto nepromluvil, ani se nepokusil o kontakt. My celou věc nepodceňujeme a zmíněné místo monitorujeme. Pokud mají informace jiné ženy, prosím ozvěte se policii, ať můžeme v této věci činit další kroky dle zákona," uvedla tisková mluvčí kolínských policistů Martina Fejfarová.

Autor článku: Jiří Červín, Policie ČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Futsalisté SKP Kolín porazili souseda v tabulce
Kalendář akcí: Únor
Po
 
6
13
20
27
Út
 
7
21
St
1
 
Čt
23
 
 
Ne
5
12
19
26
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Blahopřejeme (1 inzerátů)
Byty (2 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM