Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 19. listopadu 2017

Marina Kolín: budou i pramičky

Stylová restaurace Marina Kolín, jediný kolínský podnik přímo na břehu Labe, je od pátku 5. května znovu otevřena, a to pod vedením Miloslavy Trávníčkové a Františka Maška. Restaurace se po experimentu s názvem Chicago burger, poplatným konceptu minulé provozovny, vrací ke svému názvu Marina Kolín.

Marina Kolín: budou i pramičky
 
Publikováno: 17.5.2017 v 6:00, Aktualizováno: 16.5.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Provozovatelé (oba vyučení kuchaři) hodlají Kolíňáky přivábit do bývalého přístavního domku nejen červenými slunečníky, ale zejména kvalitní kuchyní s nadstandardními 200 gramovými porcemi masa. Na jídelním lístku mají okolo deseti hlavních jídel a doporučují zejména telecí líčka (149 Kč), medailonky z panenky (147 Kč) či filírovaný hovězí pupek "Flank" (189 Kč). Kromě grilovaných specialit se hosté mohou těšit i na pestrý výběr salátů. Na čepu je tradiční a hosty vyhledávaná Plzeň 12° za 38 Kč a Excelent 11° servírované na porcelánových táccích. Restaurace nabízí i pořádání soukromých akcí (svatby, degustace) a má zavřeno jen v pondělí. Výhodou je pět parkovacích míst.
Majitel Mariny Ladislav Chloupek se po zkušenosti s předchozím nájemcem domnívá, že podnik v Rybářské ulici má nyní poslední šanci uspět. Pokud se provozovatelům nepodaří uchopit nabízenou šanci odpovídajícím způsobem, je pravděpodobné, že další provoz restaurace v objektu již neumožní a využije prostory jinak. V tuto chvíli však říká, že kvalitní kuchyně za rozumné ceny je podle něj dobrá strategie. Velmi si váží podpory města a osobně hodlá zvýšit atraktivitu tohoto místa otevřením půjčovny tradičních dřevěných pramiček, a to ještě toto léto.
V těsném sousedství restaurace Ladislav Chloupek buduje dvoupodlažní Winedock, multifunkční skladovou budovu, v níž by mohla mít restaurace zázemí a byl by využitelný i jako kulturně společenský prostor. Stavba je rozdělena do dvou etap, kdy ta první by měla být dokončena do konce letošního roku. Po svém dokončení bude dům vizuálně korespondovat s architekturou nedalekého Formánkova mlýna.

Restaurace Marina Kolín skončila. Už žádná škola vaření s šéfkuchařem Václavem Říhou na labském nábřeží.
Foto: Vladimír Sládek
Autor článku: Vladimír Sládek
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 2

Lol - středa 17.5.2017, 17:10
Zdravím,s čistým svědomím mohu říci že tato restaurace nemá chybu,prostředí je velmi čisté a tak dobré jídlo jsem dlouho nejedl,personál je příjemný a ochotný tak jako nikde.Tím bych chtěl poděkovat restauraci Marině že tu pro nás jste,Vždy se tam budu vracet s radostí a pocitem že o mně jako o zákazníka bude postaráno nejlíp než kdekoliv jinde.

tiptap - středa 17.5.2017, 14:34
Jsem rád, že to mají jiní pronájemci. Minulý pronájemce byl arogantní, namyšlený a na to že měl přítelkyni a miminko tak měl i milenky a jel po mladých holkách. Jo aby toho nebylo málo tak byl propojen s jedním nejmenovaným klubem v Kolíně kde jelo v drogách. Dále bývalý nájemce spolupracoval s fotografem, který zneužíval mladé dívky. A jídlo drahé, pití také... hrůza!!!!! Díky bohu za nové nájemce. :)

Nepřehlédněte...
Kuželkáři po pěkném výkonu bodovali a porazili BenešovVelim podlehla na hřišti lídra tabulky, Český Brod B si veze body z PoděbradStolní tenisté Kolína vyhráli a po dramatu remizovali
Kalendář akcí: Listopad
Po
 
20
Út
 
Čt
30
3
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Prodej (4 inzerátů)
Seznámení (6 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM