Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Město Kolín nechá například opravit fasádu základní školy v Kmochově ulici

Letos nechá město Kolín zrekonstruovat kuchyň v mateřské škole v Masarykově ulici. Jak místostarosta Michael Kašpar řekl, kuchyň je ve špatném stavu. To samé čeká rovněž kuchyň v mateřské škole v Sendražicích. Cena opravy vyjde přibližně na dva až tři miliony korun. Výslednou cenu ale určí výběrové řízení.

Město Kolín nechá například opravit fasádu základní školy v Kmochově ulici
Foto: Město Kolín
 
Publikováno: 29.3.2016 v 12:00, Aktualizováno: 24.3.2016 v 13:00
Rubrika: Zpravodajství

Tento rok se také opraví fasáda základní školy v Kmochově ulici. Nová fasáda se částečně zateplí a bude nasvícena, protože "západka" je "architektonicky velmi pěkná a dominantní budova", jak uvedl Michael Kašpar. Oprava fasáda se provede po etapách, neboť údajně nejde o jednoduchou záležitost. Částku, kterou město vynaloží za novou fasádu, se má pohybovat kolem 5 nebo 6 milionů korun. Ovšem i v tomto případě výslednou cenu určí soutěž na zhotovitele. Přední a ještě jedna strana se má udělat letos, další příští rok.

S prázdnou nevyjde ani Městský společenský dům Kolín. Stará vzduchotechnika v hlavním sálu se má zrekonstruovat. To samé potká osvětlení hlavního sálu i venkovní terasy pod radnicí a společenským domem směrem k Labi, které mají být veřejnosti přístupné téměř neustále, jak ozřejmil místostarosta Kašpar.

Autor článku: Michal Černý
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM