Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Městská policie Kolín měla nejvíc práce se zloději a s obtížnými jedinci

Městská policie Kolín měla nejvíc práce se zloději a s obtížnými jedinci
Ilustrační snímek. Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 14.11.2014 v 12:00, Aktualizováno: 13.11.2014 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

V prodejně Gate vytrhla z bot kód

V pátek 7. listopadu v prodejně Gate, která je součástí Obchodního centra Futurum, přistihli při krádeži obuvi ženu, která má přechodné bydliště v Kolíně. Strhla z obuvi v hodnotě 598 korun, ochranný kód, touto manipulací zboží poškodila. Žena se přivolaným strážníkům k tomu, že chtěla zboží odcizit doznala. Vzhledem k tomu, že se nejedná u ženy o první přestupek proti majetku a došlo k poškození zboží, které prodejna požaduje uhradit, bude celá záležitost předána na přestupkovou komisi Městského úřadu Kolín.

Problémové narušují vyhláškou

Tzv. Problémové osoby se dnešního dne dopustily řady přestupků proti veřejnému pořádku a obecně závazné vyhlášce – zákaz konzumace alkoholických nápojů na uvedených místech na území města (Kolína). Jednalo se o nevhodné chování a obtěžování zákazníků. Šlo o požadavek finanční hotovosti na alkohol, před Kauflandem, prohrabování popelnic a vyhazování odpadu na zem. V ulici Smetanova se scházejí narkomani. Alkoholické nápoje konzumovaly závislé osoby bez domova na Jiráskově náměstí, T. Štítného a Dukelských hrdinů. Vzhledem k osobám pachatelů řešeno domluvou a vykázáním.

V Tesku se krade jak na běžícím pásu

V tomto týdnu také dvě osoby z okresu Náchod odcizily v kolínském Tesku před druhou hodinou ranní spodní prádlo. Muž odcizil dámské spodní prádlo v hodnotě 259 korun, kalhotky uschoval a prošel za pokladní zónu bez zaplacení. Zde byl přistiženo ochrankou. Žena odcizila spodní prádlo v hodnotě 197 korun tím, že prošla za pokladní zónu bez úmyslu na zaplacení zboží. Oba pachatelé se k přestupku přivolaným strážníkům doznali, řešeno blokovou pokutou, každý 1.000 korun.
 

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM