Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 17. června 2019

Městskou policii Kolín zaměstnali ve středu nepřizpůsobivý jedinec a opilec

Městskou policii Kolín zaměstnali ve středu nepřizpůsobivý jedinec a opilec
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 30.11.2014 v 12:00, Aktualizováno: 28.11.2014 v 11:00
Rubrika: Zpravodajství

Ve středu 26. listopadu bylo v ranních hodinách bylo přijato telefonické oznámení od ostrahy nádraží Českých drah. Týkal se problému s jednou podnapilou osobou. Jak nám sdělila mluvčí Městské policie Kolín Helena Honkiszová, po příjezdu strážníků označila ostraha osobu, která svým jednáním a chováním porušovala provozní řád nádražní haly. Muž, který u sebe neměl platný jízdní doklad, se povaloval na lavičce, boty měl na sedáku. Jeho chování bylo vůči ostraze, která ho na tuto skutečnost upozornila, velmi vulgární. Strážníci drzouna vyzvali k tomu, aby jim prokázal svoji totožnost. Muž z okresu Bruntál začal být poté, co ho strážníci z výše uvedených důvodů vykázali z haly, velmi agresivní, jeho agresivita se stupňovala a odmítal halu opustit se slovy, že si "může dělat co chce a kde chce, protože má svá práva". Z důvodu značné opilosti, aktivního odporu a chování, které ohrožovalo i ostatní osoby, bylo rozhodnuto o umístění muže na záchytku.

V onu středu v odpoledních hodinách bylo přijato další telefonické oznámení od ostrahy ČD. Uvedli, že mají na 1. nástupišti opilého muže, který je v takovém stavu, že při pokusu o chůzi padá, uhodil se do hlavy a není schopen jakkoli reagovat. Na místo se dostavila hlídka, která po zjištění situace ihned vyrozuměla operačního strážníka městské policie, který na místo přivolal rychlou záchranou službu. Přivolaný lékař muže z okresu Vsetín převzal a převezl do Oblastní nemocnice Kolín.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM