Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Minulý týden v ulici Po hroby Rumuni i Češi hojně konzumovali alkohol a jiné příběhy

Minulý týden měli strážníci v Kolíně opět spoustu práce. Zaznamenala ji Helena Honkiszová z Oddělení prevence kriminality a komunikace s médii Městské policie Kolín.

Minulý týden v ulici Po hroby Rumuni i Češi hojně konzumovali alkohol a jiné příběhy
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 24.4.2015 v 6:00, Aktualizováno: 21.4.2015 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

V šestnáctipatráku našel bezdomovce

Ve čtvrtek 16. dubna v dopoledních hodinách bylo přijato telefonické oznámení od občana. Uvedl, že se v prostoru šestnáctipatrového domu na kolínském sídlišti ve 14. patře, povaluje nějaký bezdomovec. Hlídka po příjezdu na místo zjistila místního problémového bezdomovce, který má adresu pobytu nahlášenou na zdejším úřadě. Strážníci muže probudili a vykázali z místa.

Před Centrem se snažili prodávat zboží

Ve stejný den bylo přijato telefonické oznámení na dva muže, kteří v prostoru před obchodním střediskem Centrum obtěžují spoluobčany nabízením a vnucováním zboží, jako jsou toaletní vody a parfémy. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě. Vzhledem k tomu, že je tato forma prodeje ve městě zakázaná Nařízením města Kolína, byla oběma mužům, kteří svým vzhledem a jednáním nevzbuzovali v občanech přílišnou důvěru, uložena bloková pokuta. Následně byli vykázáni z místa.

Rumuni chlemtali Pod Hroby

V ulici Pod Hroby konzumovali alkoholické nápoje dva muži. Strážníci, muži z Kolína a muži z Rumunska, uložili blokovou pokutu za porušení Obecně závazné vyhlášky města o zákazu konzumace alkoholických nápojů na uvedených místech.

Tentokrát chlemtali Pod Hroby Češi

V pátek 17. dubna v ulici Pod Hroby konzumoval alkoholické nápoje muž z okresu Kolín. Vzhledem k tomu, že je zde konzumace alkoholických nápojů zakázána města, byla muži za tento přestupek uložena bloková pokuta.

Narkoman přespával ve sklepě

Minulý pátek 17. dubna přijala Městská policie Kolín telefonické oznámení od správce domu v ulici V Kasárnách. Uvedl, že se ve sklepě jednoho z domů povaluje nějaký "feťák". Po příjezdu na místo zde strážníci zjistili místní problémovou osobu s adresou pobytu na místním úřadě. Muž, který zde vyspával, byl z místa důrazně vykázán.

Autor článku: Jiří Červín, Městská policie Kolín
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM