Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. srpna 2019

Miss Kolínska 2017 se stala Sabina Uxová

V úterý 12. prosince už posedmnácté zaplnili divadlo ti, kdo byli zvědaví na držitelku titulu Miss Kolínska pro rok 2017. Letošní vítězka patřila k nejmladším v historii soutěže, je jí pouhých 14 let.

Miss Kolínska 2017 se stala Sabina Uxová
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 26.12.2017 v 7:00, Aktualizováno: 23.12.2017 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Letošní ročník byl zahájen pozváním vybraných dívek na neveřejné semifinálové kolo, z něhož vzešlo deset finalistek a dvě náhradní finalistky. Deset soutěžících dívek se poprvé setkalo v pondělí 30. října ve Studiu Levandule, sídlícím v Masarykově ulici. V neděli 12. listopadu nachystal druhý kosmetický partner soutěže, Salon Paradis v Polepské ulici, den krásy, na němž finalistky získaly profesonální informace k péči o pleť, vizážistice, bělení zubů a barvové typologii. V listopadu pak finalistky absolvovaly v Resortu Vigvam seminář o etiketě a společenském chování, včetně volnočasového odpoledne a návštěvu módního salonu Viktorie v Církvici, který byl módním partnerem akce a vyzkoušely si i fotomodeling v rámci promo spolupráce s Generálním partner NPS Group s.r.o. a Realitní kanceláří Evropa
Finálový večer, pořádaný Gabrielou Šubotníkovou a její agenturou Colin Agency, překvapil přítomné nejen tím, že místo promenády v plavkách se soutěžící dívky předvedly ve večerních šatech, ale i v řadě případů profesionálním vystoupením ve volné disciplíně.
Po úvodní taneční choreografii všech finalistek, připravené Simonou Dejmkovou, následovalo představení každé finalistky, rozhovor s moderátorem Vlastou Korcem, volné disciplíny a závěrečná módní přehlídka.
Během večera vystoupila i hiphopová skupina Freaks Crew, taneční klub CrossDance, na pódiu se objevily i loňské vítězky a samozřejmě členka poroty, účastnice celostátní soutěže Miss Petra Eliáš Voláková, která Miss Kolínska v úvodních ročnících moderovala.
Vítězkou se stala nejmladší účastnice, teprve čtrnáctiletá Sabina Uxová. Coby zpěvačka a kytaristka folkové kapely neměla problémy s trémou a ve volné disciplíně zahrála a zazpívala hit kapely Čechomor. Nejvíce SMS od fanoušků obdržela Michaela Skoupá, což jí vyneslo titul Miss Sympatie.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM