Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 17. listopadu 2017

Mladá gymnastka Justina Ella Klimešová postoupila na MČR

Mladá gymnastka Justina Ella Klimešová postoupila na MČR
 
Publikováno: 12.7.2017 v 10:00
Rubrika: Sport

Jarní část gymnastických soutěží žákyň a kadetek, která vyvrcholí Mistrovstvím ČR v Ostravě, skončila. Pro účast na MČR bylo potřeba absolvovat kvalifikační závody a přebory jednotlivých krajů, kterých se zúčastnily i kolínské gymnastky.

Prvního kvalifikačního závodu v Brně se z jednoty Sokola Kolín zúčastnily 3 závodnice, a to v kategorii starších žákyň Lucie Kozelková (2007) a Lucie Marešová (2007) (trenérky Marešová, Prokůpková) a v kategorii kadetek Justina Ella Klimešová (2006) (trenérky MUDr. Taftlová, Prokůpková, Marešová). Dosáhnout cíle, splnění limitu pro postup na Mistrovství České republiky, bylo velice náročné, a bohužel se to v tomto závodě děvčatům nepovedlo.

Všechny tři se proto pokusily o splnění limitů znovu o týden později na kvalifikačních závodech v Praze. I přes velké zlepšení obou Lucií (tyto se o postup praly spolu s dalšími 100 závodnicemi z celé ČR – Lucie Kozelkové unikl postup o cca 5. míst), se postup na Mistrovství České republiky podařil jen Justině Klimešové, a to v závodě nejvyšší obtížnosti probíhajícím dle mezinárodních pravidel. Justina bude bojovat na MČR a nebude to mít lehké ve „vybrané společnosti“ adeptek na reprezentaci. 

Autor článku: hop
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Policisté znovu rozprášili drogový gangVzpomínka na 17. listopadSvou nečinností exekuci dlužník nezabráníTeco se stěhuje na Šťáralku
Kalendář akcí: Listopad
Po
 
20
Út
 
Čt
30
3
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Prodej (4 inzerátů)
Seznámení (6 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM