Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 17. října 2017

Mladí sportovní střelci Paprocká, Záliger a Nepejchal na soustředění. Nepejchal zářil

Mladí sportovní střelci Paprocká, Záliger a Nepejchal na soustředění. Nepejchal zářil
 
Publikováno: 16.8.2014 v 9:00, Aktualizováno: 12.8.2014 v 9:00
Rubrika: Sport

Třetí týden v červenci proběhlo na sportovní střelnici Plzeň-Košutka soustředění talentovaných sportovců-střelců, kteří spadají pod Regionální sportovní centrum mládeže pro Prahu, Středočeský, Jihočeský kraj a Vysočinu.

Za účasti vedoucího střediska RSCM  Jana Videckého se sešla téměř dvacítka nadějných střelců, aby po celý týden pilně trénovali jak střelbu z malorážky na skvěle připravené střelnici, tak střelbu ze vzduchové pušky ve stoje. Soustředění v této podobě probíhá již od roku 2012 a svou kvalitou je srovnatelné s přípravou juniorské reprezentace, o čemž svědčila přítomnost juniorských reprezentantů Adama Cipra a Nikoly Foistové, kteří se společně s dalšími účastníky soustředění pilně připravují na zářijové mistrovství světa ve sportovní střelbě.

 Během náročného týdenního dvoufázového tréninku, navštívil naši skupinu trenér juniorské reprezentace Milan Bakeš, bývalý vynikající závodník, kondiční trenér české reprezentace a nakonec olympijská medailistka Kateřina Emmons, která trpělivě vysvětlovala všem účastníkům tréninkový proces z hlediska přípravy na vrcholné závody.

Soustředění se z našeho oddílu zúčastnila nadějná Kateřina Paprocká, účastník Českého poháru talentové mládeže, Tomáš Záliger, který letos střílí prvním rokem „Kontrolní závody reprezentace“, a náš Filip Nepejchal, který v letošním roce absolvuje dokonce obě soutěže najednou a probojoval se do reprezentace České republiky, kdy podle aktuálního žebříčku mu patří 3. a 4. místo v rámci celé ČR a již se mu letos podařilo ve 2. kole „Kontrolní závod reprezentace“ v disciplíně sportovní a libovolná malorážka 60 ran vleže dokonce vyhrát.

Filip Nepejchal pozorně poslouchal slova Kateřiny Emmons a vzápětí předvedl nejvyšší nástřel soustředění.
Foto: Archiv KP
Autor článku: Jiří Pokorný
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Nabídka Kolínského kulturního léta byla pestráO víkendu se sjíždí VavřinečákŽádná rekapitulace jen nadechnutíZačíná přestavba Pražské ulice
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM