Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Mlýnskou Cidlinu získáte v infocentru

Ediční řada "Průvodce po přírodních lokalitách Kolínska", o kterou od roku 2007 pečuje Odbor životního prostředí a zemědělství Městského úřadu v Kolíně, má již za sebou slušnou historii a téměř každý rok se rozmnoží o jednu novou zajímavou brožuru.

Mlýnskou Cidlinu získáte v infocentru
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 11.1.2019 v 7:00, Aktualizováno: 10.1.2019 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

V minulosti místní přírodovědci pod vedením zoologa Ivo Ruse popsali takové lokality jako Hánín, Klavary-Doleháj či Bačovské lesy a dubnu minulého roku svoji desetiletou práci zkompilovali a zhutnili ve velmi povedené vázané knize, která dostala stejný název, jako celá edice, tedy "Průvodce po přírodních lokalitách Kolínska". Pokud by se někomu zdálo, že tím je celé téma završeno, mýlil by se. V prosinci totiž vyšla další, v pořadí již dvanáctá brožura zmíněné edice s názvem "Mlýnská Cidlina". Víc jak třicetistránková publikace nás zavádí do té nejodlehlejší části Kolínska, k obci Žiželice. K dostání je zdarma v Městském informačním centru Na Hradbách.
 

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM