Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. září 2019

Na jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládla

Na podzim loňského roku se naší škole podařilo získat dotaci pro rozvoj individuálních komunikačních dovedností v anglickém a německém jazyce pro žáky druhého stupně formou blended - learningu. Tento projekt se uskutečnil v rámci výzvy 57 a pro naši základní školu ho vytvořila firma onlinejazyky.cz.

Na jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládla
Foto: ZŠ Lipanská
 
Publikováno: 15.2.2016 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Kurz byl veden velmi zajímavou a zábavnou formou. Děti, které byly do projektu zapojeny, se mohly po dobu tří měsíců hravou formou zdokonalovat v anglickém nebo německém jazyce.

A jak kurz probíhal? Všichni účastníci nejprve prošli vstupním testem, který určil jejich znalost cizího jazyka. Následně byla určena individuální jazyková úroveň žáků, aby došlo k co nejefektivnějšímu pokroku každého jedince. Pak už následovala pilná práce na počítačích, tabletech, či chytrých telefonech. Vzdělávání tak probíhalo moderní, interaktivní a zábavnou formou, která žáky oslovila a motivovala k dalšímu studiu. Celý tento projekt probíhal pod vedením zkušených vyučujících cizích jazyků.

Vzhledem k tomu, že žáci pracovali i formou domácích úkolů, poděkování patří zároveň rodičům, kteří naše žáky podporovali a kontrolovali, zda zadané úkoly plní.

Velmi cenným bonusem firmy online jazyky je zpřístupnění jazykových kurzů do konce školního roku, formou blended - learningu se tak naši žáci mohou vzdělávat i v následujících měsících.

Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit tohoto projektu, a doufáme, že se nám i v příštích letech podaří zapojit do podobných aktivit.

koordinátoři jazykového projektu

FotogalerieNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládlaNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládlaNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládlaNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládlaNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládlaNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládlaNa jazyky blended - learningem – ZŠ Lipanská 420 v Kolíně to zvládla
Autor článku: ZŠ Lipanská, autor fotogalerie: ZŠ Lipanská
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM