Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Na Kolínsku se den před Silvestrem srazily dva vlaky

Rychlík jedoucí z Prahy do Brna se srazil v úterý 30. prosince odpoledne nedaleko Poříčan s osobním vlakem jedoucím z Prahy do Kolína. Jedna žena byla lehce zraněna, pomoc záchranářů ale odmítla. Podle prvních informací projel strojvedoucí osobního vlaku na červenou, napsaly Novinky.cz.

Na Kolínsku se den před Silvestrem srazily dva vlaky
Ilustrační foto.Foto: Railpage.net
 
Publikováno: 30.12.2014 v 18:20
Rubrika: Zpravodajství

Nehoda se odehrála asi 500 metrů za Poříčany v zatáčce směrem na Pečky ve 14.30 hodin. „Podle předběžných informací projel osobní vlak odjezdové návěstidlo v poloze stůj a na výhybce číslo 14 se srazil s projíždějícím rychlíkem,“ uvedl náměstek generálního inspektora Drážní inspekce Jan Kučera.

„Lehce zraněna byla jen jedna paní, která ale odmítla ošetření a odešla. Záchranáři se tudíž vrátili. Hasiči pomohli cestujícím z vlaku a při cestě na nádraží, pak se vrátili zpět a na místě zůstali jen drážní hasiči,“ řekl Novinkám mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.

Podle fotografií jednoho z cestujících dvojposchoďový osobní vlak elefant doslova vytlačil z kolejí lokomotivu rychlíku, která vykolejila a nebezpečně se naklonila z tratě.
 

Autor článku: ok, jap, Novinky
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM