Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. srpna 2019

Na kopečku už se bydlí

První chráněná rezidenční čtvrť v Kolíně vzniká při Polepské ulici nad hasičárnou.

Na kopečku už se bydlí
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 9.6.2019 v 7:00, Aktualizováno: 8.6.2019 v 21:00
Rubrika: Zpravodajství

Jde o projekt s názvem ´Rezidence na kopečku´ kolínské developerské firmy Araldo. Vznikl ve spolupráci projekční kanceláře Level Holding a architekta Petra Průši.

Výstavba čtrnácti rodinných řadových domů 5+kk zde probíhá od roku 2017 a nyní jsou již před dokončením. Projekt cílí na zájemce o komfortní bydlení vysokého standardu, do popředí staví i soukromí a bezpečnost obyvatel. Vjezd do privátní zóny budou mít pouze majitelé čipových karet, vjezd a veřejná místa budou pod dohledem bezpečnostních kamer. Jednotlivé domy mají v závislosti na velikosti přilehlých pozemků různé ceny. Levnější varianta stojí do 5 a půl, dražší přes 6 miliónů korun. Více nám prozradila realitní makléřka Monika Radinová, která je výhradním prodejcem domů.

Prý jsou již téměř všechny ze čtrnácti domů v lokalitě prodány nebo rezervovány. Mají ještě další zájemci šanci?

Aktuálně jsou ještě dva domy volné, tedy šance tu je.

Kdy by se mohli první majitelé do lokality stěhovat?

První z domů jsme předali novým majitelům koncem května.

Je pro zájemce o bydlení "na kopečku" rozhodující právě garantované soukromí a bezpečnost? Bude mít lokalita kromě bezpečnostních kamer i nějaký personál ostrahy?

Ostraha v podobě personálu v lokalitě nebude. Vyšší bezpečnost rezidentů a jejich majetku si slibujeme právě díky zabezpečenému vjezdu pod kamerovým systémem. Uzavřená, privátní lokalita byla vnímána a přijímána velice pozitivně a je docela dobře možné, že tento fakt výrazně přispěl k rozhodnutí proč zvolit dům právě zde.

Zastupitelstvo města schválilo pro jedinou ulici v lokalitě jméno ´Na Vršku´. Je možné, že se lokalita časem rozšíří třeba ještě o další ulici?

Taková možnost tu je. Tak jak roste a rozvíjí se Kolín, stoupá i potřeba bydlet co nejblíže občanské vybavenosti města, bez nutnosti dojíždět z příměstských oblastí do škol a zaměstnání. Každý, kdo v Kolíně kupoval nebo se chystá koupit nový či zánovní dům či byt, dobře zná tuto problematiku a hodně lidí by podobné rozšíření uvítalo.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM