Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 23. října 2017

Na letošní CrossDanceShow před plným kolínským divadlem zatančily i maminky

V sobotu 6. prosince se konala v kolínském divadle divácky velmi oblíbená taneční CrossDanceShow. Ve zcela přeplněném sále mohli diváci letos vidět v téměř tříhodinovém představení celkem 120 vystoupení mladých tanečnic a tanečníků úspěšného kolínského tanečního klubu. Nejmladším „minikids“ bylo 4,5 roku a nejstarším tanečním párům bylo 18-19 let. Předvedli zde tance, se kterými byli letos úspěšní na mistrovství světa, mistrovství Evropy i České republiky.

Na letošní CrossDanceShow před plným kolínským divadlem zatančily i maminky
 
Publikováno: 9.12.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

Překvapivou novinkou letošního CrossDanceShow bylo společné vystoupení maminek s dětmi. Jak říká vedoucí klubu Naďa Eretová: „Nápad vznikl v legraci od maminek při pití vínka ve Španělsku“. Nápad se skutečně v sobotu zrealizoval a celkem 12 maminek se nebálo a přišlo na jeviště se svou tanečnicí nebo tanečníkem.

Problém nastal u jedněch tanečních dvojčat. Vyřešil ho jejich nebojácný tatínek, který se nebál jako jediný tatínek vystoupit na prkna kolínského divadla a statečně účinkoval v tanečním show CrossDance společně se svou ženou a s druhým z jejich dvojčat. Vystoupení sklidilo obrovský aplaus, i když nácvik trval jenom hodinu. Proslýchá se, že malá sklenička dospělákům pomohla od trémy.

Na celém vystoupení jste mohli vidět celou řadu mistrů i mistryň světa, Evropy i České republiky. Je těžké zde vyjmenovat všechny. Tak např. Oldřiška Neumannová – mistryně světa, Evropy a mnohonásobná mistryně ČR, Luciana Kučerová - mistryně světa, Evropy, ČR a letos nominována na MS Performing Arts jako jediná z ČR, Natálie Romportlová – letošní finalistka MS, v neděli natáčela v ČT finále Zlatého oříšku, Alžběta Kvapilová – druhá vicemistryně světa v Grazu, Viktorie Pabišková – finalistka ME a MS.

Tato pětice tanečnic absolvovala nejvíce vystoupení v CrossDanceShow. Na jevišti jste je mohli vidět ve 14-16 vystoupeních. Hvězdy kolínské taneční scény trénují 15-20 hodin týdně. Zajímavostí bylo, že se na jevišti objevila i mistryně světa a Evropy Adéla Bukačová, a to se zlomenou nohou z letošního MS v Itálii.

A kdo má zásluhu na takovýchto výsledcích? Naďa Eretová – vedoucí klubu, Vláďa Vidner – hl. trenér a choreograf, Oldřiška Neumannová – gymnastika, a externisté Jarda Chyba – gymnastika, Lenka Sekaninová – baletní průprava, Jana Hašáková – balet, Marek a Renata Světlíkovi – LA tance. Přejeme mnoho dalších úspěchů!
Více fotografií na www.stranik.cz/fotopres

Poprvé v historii CrossDanceShow vystoupily maminky a jeden nebojácný tatínek společně se svými mladými tanečnicemi a tanečníky ve společné show. Všichni sklidili obrovský potlesk.
Foto: František Stráník
FotogaleriePoprvé v historii CrossDanceShow vystoupily maminky a jeden nebojácný tatínek společně se svými mladými tanečnicemi a tanečníky ve společné show. Všichni sklidili obrovský potlesk.Takto emotivně jste mohli vidět tančit na CrossDanceShow mladé tanečnice.Dívčí skupina při závěrečném postoji na konci jejich vystoupení.Hádejte jaký tanec tito mladí muži předvedli při jejich show?Zleva Oldřiška Neumannová, Luciana Kučerová, Natálie Romportlová, Alžběta Kvapilová a Viktorie Pabišková. V průběhu celé CrossDanceShow vystoupila každá ve 14-16 vystoupeních.
Autor článku: František Stráník, autor fotogalerie: František Stráník
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Drozdův lesní běh v kolínských Borkách vyhrál slávista Michal ŠmahelStolní tenisté Kolína se stále vezou na vítězné vlně
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM