Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 16. července 2019

Na náměstí se prolne blues s ochutnávkou vín

Zpěvák a hráč na foukací harmoniku Dustin Arbuckle hledí na Kolíňáky z plakátových ploch a připomíná, že mezinárodní festival Southern rock & blues se uskuteční již v sobotu 18. května.

Na náměstí se prolne blues s ochutnávkou vín
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 16.5.2019 v 7:00, Aktualizováno: 15.5.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Festival, který pořádá Dalibor Mierva pro hudební fajnšmekry, představuje každý rok pozoruhodné interprety z často nečekaných destinací. Mimo jiné jsme díky ´Southernu´ mohli slyšet stylové kapely z Polska, Francie, Maďarska, Německa či Anglie. Letos vygraduje hlavní program v sále Městského společenského domu se skupinami z Itálie a USA.
Festival začíná v sobotu již od 11 hodin, kdy se bude na Karlově náměstí hrát zdarma. Letos bude náměstí současně patřit i degustační a gastronomické události s názvem ´Vinný košt´ (i o ní v tomto čísle podrobněji píšeme) a pořadatelé předpokládají, že se obě akce dobře doplní.
Hlavní program začne na scéně Městského společenského domu v 17 hodin a otevře ho česká legenda Energit s Lubošem Andrštem, následovat bude italské trio Nandha Blues a po něm hlavní hvězdy a představitelé syrové rock bluesové muziky Dustin Arbuckle & The Damnations z USA. Tečku za festivalem udělá jedna z nejlepších domácích southern rockových kapel The Cell.
Southern rock & blues se koná za podpory města Kolína, Ochranného svazu autorského a řady dalších drobnějších sponzorů. Vstupenky na večerní program stojí v předprodeji 300 a na místě 350 korun.


Program:

11 h. Karlovo náměstí
The Bladder Stones, Tonny's Southern Session, Jesse Ballard & Jan Hrubý & Joe Kučera, Slapdash Rockabilly

17 h. Městský společenský dům
Energit, Nandha Blues, Dustin Arbuckle & The Damnations, The Cell
/předsálí: Džetro Ritzka & Rosťa Orság/

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM