Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 16. července 2019

Na návštěvě v prvním kolínském ryze pánském holičství

V Kolíně se nedávno zjevilo nové holičství, vymykající se dosavadním zvyklostem. Ondřej Kunc v něm upravuje vlasy a vousy snad až uměleckým způsobem.

Na návštěvě v prvním kolínském ryze pánském holičství
Foto: Jiří Červín
 
Publikováno: 27.11.2017 v 6:00, Aktualizováno: 26.11.2017 v 17:00
Rubrika: Zpravodajství

Za kvalitu se platí odpovídající ceny, ovšem holičství Kolínská - Barbershop & Gentlemen's Club má plno. Na rozhovor jsme si museli hledat čas celý týden.
 
* Kdy jste otevřeli vaši provozovnu v Lipanské ulici?
Barbershop jsme otevřeli v polovině října, kdy proběhla nezbytná "kolaudace". Od té doby máme otevřeno vždy od úterý do pátku a rozhodně nás těší, jakou oblibu si holičství od první chvíle získalo.
 
* Můžete říci, čím se hlavně odlišuje od obvyklých kolínských holičství?
V prvé řadě nabízíme služby spojené s tradiční formou holení či úpravou vousů, které v Kolíně v podstatě chyběly. Navíc si u nás mohou zákazníci vychutnat i nějaký nápoj a třeba jen tak s přáteli tu na chvilku posedět. Určitě budeme rádi, pokud se toto holičství nestane pouze symbolem kvalitních služeb, ale i místem v pravdě společenským.
 
* Jak je k vám možné se objednat předem? Lze přijít i bez objednání?
Určitě doporučujeme využít náš online rezervační systém na našich webových stránkách. Jedná se o způsob jednoduchý a pohodlný pro zákazníka i pro nás. Bez objednání určitě přijít lze, ovšem v případě dne plného rezervací nebudeme přirozeně moci vyhovět.
 
* Na webových stránkách upozorňujete, že zákazníka čeká relax. Všiml jsem si, že třeba nepouštíte hudbu a podobně, což někteří muži zrovna nevyhledávají, nebo to byla náhoda?
V tomto případě došlo spíš k omylu. Hudba hraje u nás neustále, a to převážně v rytmu rock'n'rollu. Navíc je k dispozici i televize, která je také celý den v provozu.
 
* Jedná se pánský „klub“, ženy sem podobně jako na Karlštejn (ve skutečnosti to nebyla pravda) nemají přístup?
Tak striktní určitě nejsme. Služby pro dámy jednoduše neposkytujeme, ale jako doprovod, či často z důvodu nákupu dárkových poukazů jejich návštěvu vítáme. Určitě jde ale o především pánské prostředí, takže dámy: pilníčky, lak na nehty, apod. si u nás prosím nechávejte odpočinout doma.
 
* Krom stříhání a holení jste i obchodem. Co nabízíte?
Zakoupit lze u nás především pánskou vlasovou kosmetiku a přípravky pečující o vousy od renomovaných světových výrobců. Navíc spolupracujeme i s českým výrobcem luxusních kožených peněženek, opasků či brašen značky Danny P. Style. Něco podobného by, jak věříme, mělo být součástí každého gentlemana a případně se jedná o vkusný dárek.
 
* Nabízíte i sklenku něčeho dobrého. Co mi doporučíte?
Výběr nabízených nápojů budeme určitě obměňovat, nicméně ze současné nabídky by to jistě byl osmnáctiletá nikaraguijský rum Flor de Cana. Pro milovníky whisky bychom pak doporučili žitný bourbon Bulleit.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM