Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 23. října 2017

Na osmou výhru v řadě kolínští basketbalisté nedosáhli, porazil je jejich největší rival

Kolínská vítězná série skončila v Ostravě. V letošní sezoně Kolín tomuto soupeři podlehl poprvé. V posledním kole základní části Medvědi hostí v sobotu 5. dubna od 18 hodin Pardubice.

Publikováno: 4.4.2014 v 9:00

Mattoni NBL
NH OSTRAVA - BC KOLÍN 84:56
(28:11, 20:13, 16:14, 18:18)

V zápase 43. kola už po první desetiminutovce Kolín prohrával o 17 bodů. Na začátku se sice ujal vedení a měl tříbodový náskok, potom ale inkasoval šňůru 14 bodů. Domácí vedli 16:5. Hosté nedokázali ubránit dobře hrajícího soupeře. V útoku většina jejich střel končila na obroučce. Výsledkem toho byl stav po první čtvrtině 28:11. Také v dalších čtvrtinách Kolín za Ostravou výrazně zaostával a jeho ztráta narůstala. Nejužitečnějším hráčem Kolína byl s validitou 20 Standa Zuzák, který si připsal 16 bodů a 5 doskoků. David Machač zaznamenal 13 bodů a 6 doskoků, Jeremy Lewis 13 bodů a 4 doskoky.

Trenér poraženého družstva Predrag Benáček si po utkání nebral servítky: „Vypadalo to, že polovičce mužstva skončila po minulém zápase s USK Praha sezóna. Jsem na hráče pořádně naštvaný. Budu si s nimi muset důrazně promluvit."

Body Kolína: Zuzák Stanislav 16, Lewis Jeremy Matthew 13, Machač David 13, Horák Ladislav 5, Ličartovský Štefan 3, Djukanovič Djukan 2, Field Richard 2, Sýkora Martin 2.

12Brno11303118:353326.8
V předchozím utkání dokázali hráči pokyny trenéra Benačka realizovat. V Ostravě to bylo marné.
Autor článku: Michal Černý