Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 21. září 2018

Na západě Čech ani v Praze kuželkáři body do tabulky nezískali

Ve 3. kole kuželkářských soutěží měly ženy volno, a tak do bojů zasáhla pouze družstva A a B. Vůbec se jim nedařilo a na kuželnách soupeřů se k bodovému zisku ani nepřiblížila.

Publikováno: 27.9.2016 v 10:00

II.LIGA MUŽŮ

KARLOVY VARY – SOKOL KOLÍN 6: 2 (3115:2970)

Kolínským hráčům se vstup do utkání nepovedl a zkušená dvojice Němec – Lauer nezískala žádný pomocný bod, takže domácí vedli 2:0 na body a navíc o 51 kuželku. Druhá dvojice resp. trojice v kolínských barvách, složená z talentovaných, ale méně zkušených mladíků, ve složení Holosko – Zelenka (střídal Hanuš) na body také nedosáhla a prohloubila ztrátu v kuželkách o další 121 kuželku. Po dvou třetinách utkání tak bylo jasné, že body za vítězství do Kolína nepoputují. Domácí vedli 4:0 na pomocné body a v tu chvíli měli jistý 1 bod do tabulky. Rozdíl v kuželkách hovořil o 172 ve prospěch Karlových Varů, a tak dvojice kolínských dotahováků by musela pro zisk bodu zahrát na hranici svých možností. Kňap s Pelákem sice své soupeře porazili, takže získali 2 pomocné body, ale z rozdílu kuželek umazali pouze 27 kuželek, což bylo opravdu málo. Kolín po porážce na západě Čech klesl na poslední příčku tabulky. Sestava a výkony Kolína: Němec 514 (-14, 2:2), Lauer 465 (-37, 1:3), Holosko 465 (-51, 1:3), Zelenka + Hanuš 462 (-70, 0:4), Kňap 543 (+23, 4:0), Pelák 521 (+4, 2:2).

DIVIZE AS

UNION PRAHA – SOKOL KOLÍN B 8: 0 (3115:2970)

Béčko jelo na pražskou kuželnu bez očekávání velkých čísel, protože ta se na policejní kuželně bohužel nehrají. V první lajně, ve které hráli Kvasil s Vackovou, předvedl Kvasil dramatický souboj se smutným koncem, když podlehl o 3 kuželky. Domácí tak po první třetině vedli 2:0 na pomocné body a o 35 kuželek. Druhá dvojice, Husák – Zelenka, v podstatě okopírovala své spoluhráče. Jen Zelenka prohrál o méně, totiž o 2 kuželky. Po dvou třetinách vedli domácí 4:0 na pomocné body a o 72 kuželky. V poslední lajně nahráli Mikoláš s Holoubek shodný nához, ale shodně také neuhráli pomocné body, prohráli o další 51 kuželku a Kolín si z Prahy odváží kanára. Sestava a výkony Kolína: Kvasil 392 (-3), Vacková 370 (-32), Husák 366 (-35), Zelenka 406 (-2), Holoubek 391 (-33), Mikoláš 391 (-18).