Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 9. prosince 2019

Národní potravinová sbírka proběhne v Kolíně na čtyřech místech

Národní potravinová sbírka se od letošního roku koná dvakrát ročně, na jaře a na podzim.Národní potravinová sbírka se od letošního roku koná dvakrát ročně, na jaře a na podzim.

Národní potravinová sbírka proběhne v Kolíně na čtyřech místech
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 20.11.2019 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Cílem celonárodní charitativní akce je dát lidem možnost projevit solidaritu s těmi, kterým nezbývá dost prostředků na základní trvanlivé potraviny či drogistické zboží. V jarním kole, které proběhlo v sobotu 18. května, se podařilo vybrat 212 tun potravin a 23 tun drogistického zboží, přičemž nejvíce darovali lidé v Praze a ve Středočeském kraji. Podzimní kolo sbírky je naplánováno na sobotu 23. listopadu a v Kolíně se zájemci budou moci zapojit na čtyřech místech, v Tescu, v Penny Marketu v ulici V Opletkách (poblíž velkého kruháku u Jednoty), v DM Drogerii (Futurum) a v prodejně Rossmann v Mostní ulici. Potraviny i drogistické zboží, vybrané ve sbírce, poputuje například matkám samoživitelkám, seniorům, lidem v azylových domech a dalším potřebným.
Organizátoři prosí občany, aby při darování preferovali trvanlivé potraviny (paštiky, konzervy, rýže, těstoviny), instantní potraviny (čínské polévky atp.), sunary, přesnídávky a bonbóny pro děti, z drogistického zboží toaletní papíry, hygienické potřeby, mýdla, sprchové gely a pleny.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM