Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 18. srpna 2019

Návrhy na udělení Ceny města Kolína za rok 2018 do konce ledna

Radnice v tiskové zprávě vyzvala k podávání návrhů na Cenu města Kolína za rok 2018. Publikujeme ji v plném znění.

Návrhy na udělení Ceny města Kolína za rok 2018 do konce ledna
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 12.1.2019 v 7:00, Aktualizováno: 11.1.2019 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Cena města se uděluje za účelem ocenění mimořádných počinů ve všech oblastech společenského života města, které významně přispěly k jeho rozvoji a šíření jeho dobrého jména, jakož i k ocenění mimořádných projevů odvahy při záchraně lidských životů.
Návrh na udělení ceny může předložit občan s trvalým pobytem na území města, právnická osoba či kolektiv osob se sídlem na území města, a to písemně prostřednictvím podatelny Městského úřadu Kolín, poštou na adresu MÚ nebo e-mailem na adresu marketing@mukolin.cz do 31. ledna 2019.
Návrh na ocenění musí obsahovat jméno, příjmení a titul navrhovaného kandidáta nebo název právnické osoby či kolektivu, adresu bydliště nebo sídla navrhovaného kandidáta, datum narození kandidáta (u fyzických osob) nebo identifikační číslo kandidáta (u právnických osob), obor činnosti a stručné zdůvodnění nominace (popis přínosu pro město Kolín) a příjmení, jméno a podpis navrhovatele, kontakt (e-mail, telefon, adresa navrhovatele).
Pro podání návrhu můžete použít formuláře pro podání návrhu na udělení Ceny města Kolína, který naleznete na webových stránkách města Kolína, nebo může navrhovatel zvolit úpravu návrhu dle vlastní úvahy. Návrhy by však měly být zpracovány přehlednou a srozumitelnou formou.
Uvedené osobní údaje budou použity výhradně za účelem vyhodnocení Ceny města Kolína. Budou zpracovávány a chráněny v souladu s platnými právními předpisy na ochranu osobních údajů a nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje nebudou uchovávány déle, než je pro tento účel právně přípustné.
Iva Blűmelová, tisková mluvčí MÚ Kolín

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM