Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 23. května 2019

Nedělní odpoledne plné her pro všechny Kolíňáky na „Pětce“

Nedělní odpoledne plné her pro všechny Kolíňáky  na „Pětce“
Foto: 5.ZŠ
 
Publikováno: 13.3.2019 v 7:00, Aktualizováno: 7.3.2019 v 7:00
Rubrika: Zpravodajství

Hledáte netradiční program na nedělní odpoledne? Pak má přesně pro vás Základní škola Kolín V., Mnichovická 62 (u Kostelíčka) zajímavou nabídku.

V neděli 17. března 2019 od 14:00 do 17:00 jsou u nás totiž dveře všem otevřené. Čeká vás odpoledne plné tvořivých dílniček a soutěží.

Program nedělního odpoledne je opravdu pestrý -  vyzkoušet si budete moci nejen hravou matematiku a angličtinu, nejrůznější hlavolamy, nabídneme vám i zajímavé chemické a fyzikální pokusy, toulky minulostí, ukázky a rady k logoprevenci, společné bubnování na drumbeny, turnaje v deskových hrách, sportovní soutěže v tělocvičně pro děti a rodiče.

Nedělní odpoledne plné her pro všechny Kolíňáky na „Pětce“
Foto: 5.ZŠ

Blížící se velikonoční svátky přímo lákají k vytvoření velikonočních dekorací. V dílničkách zavítáme i do pohádky. Od 15 hodin uvidíte pohádku, taneční vystoupení a další překvapení. Dokonce bude připravena úniková hra pro děti i dospěláky. Pro všechny bude připraveno malé občerstvení a drobné odměny za soutěže.

Srdečně zveme všechny, kteří rádi tvoří, hrají si či si chtějí zavzpomínat na svá školní léta na „Pětce“. Těšíme se na vás, všichni budete vítáni.

Autor článku: 5. ZŠ
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM