Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Nepotvrzeno: Zanechal pejska před obchoďákem, zoofil si věděl rady

V sobotu 21. března šel údajně mladý muž se svým křížencem velikosti jezevčíka do obchodního domu Tesco v Kolíně. Psa přivázal před vchodem i přesto, že mu přišel neznámý muž, který stál, opodál od pohledu dost zvláštní. Když se mladík vrátil, pes byl pryč.

Nepotvrzeno: Zanechal pejska před obchoďákem, zoofil si věděl rady
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 25.3.2015 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Napadlo ho prý jít se podívat na kamery, kde uviděl, že psa nejspíš úchyl odvádí neznámo kam. Vlastník psa měl běžet za prodejnu, kde jeho čtyřnohého miláčka zoofil údajně sexuálně zneužíval. Mladík psa sice stačil zachránit, zvíře újmu přežilo, ale má prý psychickou újmu... Jestli byl zoofil dopaden, nevíme, Policie ČR se zatím neozvala. Ozvou se případní svědci? Z případu plyne jedno poučení, že pokud víte, že budete muset zvíře během cesty opustit a zanechat samotné, raději ho nechte doma.

Odpoledne nám Policie ČR zprávu potvrdila. "Kolínští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestatřicetiletého  muže pro přečiny týrání zvířat a výtržnictví, kterého se měl obviněný dopustit dne 21.3. 2015 ve městě Kolín. Ve věci jsou nadále prováděny úkony trestního řízení. Muže jsme zadrželi na základě popisu  bezprostředně po  činu. Detaily skutku nemůžeme podrobněji  uvádět  vzhledem k probíhajícímu trestnímu řízení. Za zmíněné jednání lze uložit trest odnětí svobody až v délce dvou let," uvedla mluvčí Policie ČR územní odbor Kolín Martina Fejfarová.

 

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM