Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 18. října 2017

Nezapomeňte si do divadla vzít raketu!

Nezapomeňte si do divadla vzít raketu!
 
Publikováno: 6.1.2014
Rubrika: Kultura

Kolínské divadlo už prodává volné vstupenky na první dvě měsíce roku 2014. Po vánoční pauze program startuje 11. ledna situační komedií Techtel mechtle s Petrem Rychlým a Ivou Pazderkovou v hlavních rolích. Starý známý fakt, že Ženy přežijí! hodlají 15. ledna potvrdit tři dámy a Vojta Kotek v další řachandě.

O den později Kateřina Hrachovcová-Herčíková s Lukášem Vaculíkem sehrají komedii Básník a kočka o dvou protipólech a jedné lásce.

Na Slávku divadlo ovládne jediná herečka - Simona Stašová - a její Shirley Valentine. V komediálním monodramatu nejde o nic menšího než o nový život, nové dobrodružství a staré touhy, které považovala za mrtvé.

Po 24 hodinách si o přízeň nevyzpytatelného publika řekne nesourodá dvojka - Tereza Kostková a Aleš Háma. Komorní veselohru Frankie a Johnny o dvou ztracených duších, jež v sobě nalezly zalíbení, znáte i z dobře známého filmu s Alem Pacinem a Míšou Pfeifferovou.

Šestého dne druhého měsíce otevře Moliérův Don Juan pardubického divadla únorový program.

Sedmého si oprášíme znalosti klasické ruské literatury díky Rváčovi Ivana S. Turgeněva Divadla ABC Praha.

Fanoušci Báry Hrzánové jistě přijdou 14. února. V ten večer nejen spolu s Janem Hrušínským představí pokračování Hrdého Budžese pod názvem Darda. Z Helenky je matka dvou dětí, socialismus zdechl, ale přichází na ni krize středního věku.

Šest dnů před 66. výročím Vítězného února se nejhezčí kulturní stánek v Kolíně promění ve wimbledonský All England Club a na scénu přikráčejí bohové tenisového nebe Federer a Nadal, aby si to rozdali na život a na smrt. V ústředních úlohách excelují Jakub Prachař a Marek Taclík.

Hlavní sezóna teprve přijde...

Autor článku: meč
loading...
Nepřehlédněte...
Kolín bude mít další podzemní kontejneryNabídka Kolínského kulturního léta byla pestráKolínští hasiči slaví 150 letHokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí Kohouty
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM