Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 30. května 2017 a svátek má Maxim.

Neznámý pachatel okradl v Rostoklatech seniorský pár. Policie nabádá k opatrnosti

Neznámý pachatel okradl v Rostoklatech seniorský pár. Policie nabádá k opatrnosti
 
Publikováno: 4.10.2014 v 6:00, Aktualizováno: 3.10.2014 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

Prvního října neznámý muž okradl v Rostoklatech seniorský pár. Těm se pod smyšlenou záminkou - předání výslužky ze zabijačky od jejich syna - vloudil do jejich domu. Následně podvodník požádal o rozměnění finanční hotovosti. Ve snaze vyhovět jeho žádosti, přinesl starší muž peněženku s úsporami, kterou předal své ženě. V nestřežený okamžik pachatel tuto peněženku ženě z rukou vytrhl a z místa utekl.

Popis pachatele: zdánlivé stáří 18-20 let, vysoký cca 180 cm, příjemného vzhledu, mluvil plynule česky bez přízvuku (viz identikit). Oblečení: tmavší bunda, na hlavě bílá kšiltovka s rovným kšiltem, na zádech menší batoh tmavé barvy. Následným šetřením bylo zjištěno, že muž měl přijet novějším vozem zn. Škoda Octavia či Fabia, červeno-zelené nebo bílé barvy. Odjet měl směrem na Prahu. V případě jakýchkoli informací vedoucí k osobě pachatele, prosím volejte linku 158. Můžete tímto zabránit okradení dalších obětí.

Neznámý pachatel okradl v Rostoklatech seniorský pár. Policie nabádá k opatrnosti
Přibližná podoba pachatele.
Foto: Archív Policie ČR

Podvodníci využívají různé záminky a lsti, tak aby se dostali k Vašim penězům. Cílem je zjistit místo, kde jsou uloženy vaše úspory a tyto následně odcizit. Prosíme nedůvěřujte neznámým lidem, nikoho cizího nevpouštějte do svého obydlí. Nepodléhejte jejich šarmu a výřečnosti. Vždy zachovejte chladnou hlavu a pokud možno si ověřujte pravdivost jejich příběhu. V případě pochybností vždy volejte linku 158.

Autor článku: Michal Černý, Policie ČR
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Nesvadba vítězem závodu Českého poháru v Peci pod SněžkouFotbalisté Kolína se vrátili s rancem obdržených branekAtletický Memoriál Josefa Hájka ozdobili Šafránková a Pavlíček
Kalendář akcí: Květen
Po
1
8
15
Út
2
9
St
3
10
Čt
4
11
 
5
12
 
So
6
 
Ne
7
21
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (2 inzerátů)
Prodej (13 inzerátů)
Koupě (2 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM