Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 25. dubna 2019

Nové vedení města Kolína bylo podle očekávání včera zvoleno zastupiteli

Nové vedení města Kolína bylo podle očekávání včera zvoleno zastupiteli
Vít Rakušan byl v pondělí zvolen starostou pro období 2014 až 2018.Foto: Vladimír Sládek
 
Publikováno: 11.11.2014 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Během včerejšího ustavujícího zasedání kolínského zastupitelstva byli zvoleno vedení města Kolína. Pro volební období 2014 až 2018 bude Kolín reprezentovat i nadále Vít Rakušan a místostarostové Michael Kašpar (oba Změna pro Kolín) a Tomáš Růžička (Kolíňáci). Dvacetisedmičlenné zastupitelstvo zvolilo i Radu města Kolína. Jejími členy se (kromě starosty a místostarostů) stali Petr Král, Martin Slavík, Pavlína Havlíková, Ladislav Zima, Michal Najbrt (všichni Změna pro Kolín) a Karel Molnár (ČSSD).

Starosta a jeho zástupci po volbě prostřednictvím Facebooku oznámili veřejnosti své pocity.

Vít Rakušan

Dnes jsem byl podruhé zvolen starostou města Kolína. Stejně jako kolegové místostarostové jsem získal podporu 25 z 27 členů zastupitelstva. Děkuji kolegům za obrovskou důvěru, především ale děkuji ještě jednou za obrovskou důvěru Vám, občanům Kolína. Pokusím se o dvě věci - nadále pozitivně měnit Kolín a neměnit k horšímu sebe sama. Díky

Michael Kašpar

Dnes na ustavujícím zastupitelstvu města Kolína jsem byl zvolen I. místostarostou. Velmi všem děkuji za důvěru, těším se na novou výzvu a zároveň vnímám tu obrovskou odpovědnost a očekávání. Věřím, že za 4 roky si budete moct říci, že Vaše volba byla správná.

Tomáš Růžička

Vážení přátelé, děkuji Vám za důvěru. Byly to nelehké čtyři roky práce, ale dělal jsem ji rád, vždyť Kolín je nejenom pro mne rodné město! Dnes jsem byl díky Vaší podpoře podruhé zvolen do vedení, podruhé na pozici místostarosty. Cítím radost i obrovskou zodpovědnost. Nabitý diář napovídá, že mě opět čeká mnoho úkolů. Za sebe říkám, že zůstávám stejný. Děkuji všem za podporu a hezký večer!

 

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM