Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 23. října 2017

Nový rozehrávač basketbalistů Kolína Bryan Hammond říká: BC Kolín vypadá jako skutečná rodina.

Nový rozehrávač basketbalistů Kolína Bryan Hammond říká: BC Kolín vypadá jako skutečná rodina.
 
Publikováno: 3.8.2014 v 16:00, Aktualizováno: 31.7.2014 v 15:00
Rubrika: Sport

Novým rozehrávačem basketbalového oddílu BC Kolín, účastníka nejvyšší tuzemské soutěže, je Američan Bryan Hammond.

* Kontrakt s BC Kolín bude tvým prvním profesionálním angažmá. Co ovlivnilo tvůj výběr, že ses rozhodl jít hrát do Kolína?
BC Kolín prostě vypadá jako skutečná rodina fungující na základě blízkosti a úzké spolupráce s týmem. Slyšel jsem skvělé věci o městu Kolín a okolních městech, stejně jako o české lize, a tak velmi žehnám za tuto příležitost. Také Ashton Mitchell mi řekl hodně o týmu, kde měl dobrou sezónu, takže to bylo snadné rozhodnutí podepsat smlouvu s Kolínem.

* Popiš nám svou předešlou basketbalovou kariéru, kde jsi hrál a co ovlivňovalo tvůj basketbalový rozvoj?
Začal jsem ve věku okolo tří let klasickým hraním v parku s míčem, později s různými týmy letní ligy. Na střední škole jsem hrál basketbal doma v New Orleans v Louisianě. Po střední škole jsem hrál na Nichollsově státní univerzitě po dobu dvou let divizi NCAA1 a pak jsem přestoupil na Angelo State University na poslední dva roky, což je divize NCAA2.

* Jsi třetím hráčem z New Orleans, který bude v Kolíně hrát. Dříve zde hrál Chad Barnes a Ashton Mitchell. Znáte se navzájem?
Mám skutečný blízký vztah s Ashtonem Mitchellem. Byli jsme na stejné střední škole a později také hráli ve stejné vysokoškolské konferenci. Je o pár let starší než já a vždycky byl pro mě vzorem. V průběhu těchto let mi vždy dával ty nejlepší rady pro rozvoj mé basketbalové kariéry. On mě také spojil s mým současným agentem, který mi hodně pomohl, jak se dobře orientovat v procesu hledání správného a vhodného týmu.

* Jak bys charakterizoval sám sebe jako hráče? Jaké jsou tvoje silné stránky? Cítíš se lépe na pozici rozehrávače nebo střílejícího rozehrávače?
Na univerzitě jsem hrál rozehrávače stejně dobře jako malé křídlo, takže se cítím dobře na obou pozicích, ale mojí předností je tah na koš a zakončení. Jsem dobrý nahrávač, stejně jako rád hraji obranu - to je to, co vyhrává zápasy! Jsem nemilosrdný protivník. Miluji vyhrávat a soutěžit na vysoké úrovni a udělám cokoliv, abych pomohl mému týmu vyhrát.

* Co děláš rád ve volném čase? Jaké jsou tvé zájmy mimo basketbal?
Ve svém volném čase rád cestuji a poslouchám hudbu. Také jsem našel zálibu v čtení knih o basketbalu. Ale nejraději ze všeho trávím čas s rodinou a přáteli při nějakém dobrém jídle.

* Chceš říct něco na závěr?
Jsem opravdu rád, že jsem součástí tohoto skvělého týmu. Budu dávat spoluhráčům a trenérovi své maximální nasazení a výsledky se určitě dostaví.

Autor článku: j. kubartová
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Oběšenec a jeho výjimečná role v životě města KolínaKotlíkové dotace zatím nejsou vyčerpányNeuvěřitelná statistika odpadkových košůSvobodárnu v nemocnici postupně dokončují
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM