Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 19. ledna 2020

Obrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročník

Letošní ročník proběhl v sobotu 30. listopadu 2019 v čase 8:30 – 12:00 v prostorách celé budovy Městské knihovny Kolín v Husově ulici. Tématem byla tentokrát CESTA KOLEM SVĚTA aneb VŠECHNY CESTY VEDOU DO KOLÍNA.

Obrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročník
Zábavné odpoledne v městské knihovněFoto: Miluše Mečířová Novotná
 
Publikováno: 3.12.2019 v 11:00
Rubrika: Kultura

V 11:30 zároveň proběhla vernisáž výstavy vítězných prací účastníků výtvarné soutěže a vyhlášení výsledků.
Na všechny čekali hry a soutěže, přihlašování nových dětských čtenářů zdarma, prodej nových dětských knih se slevou, výstava dětských obrázků, vyhodnocení výtvarné soutěže a občerstvení.
Každé dítě si nakonec odneslo dárek, který věnovali světoví sponzoři v čele se Čtyřlístkem, Robimausem, Albatrosem, Euromedií nebo Knihcentrem. Odměna navíc čekala malé návštěvníky v tématických kostýmech a maskách.
V naší galerii uvidíte pár momentů hned z úvodu akce.

Flash banner nelze zobrazit.

FotogalerieObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročníkObrazem: Den pro dětskou knihu - 13. ročník
Autor článku: Miluše Mečířová Novotná, autor fotogalerie: Miluše Mečířová Novotná
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM