Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. listopadu 2018

Obrazem: Ferda Mravenec v Kolíně

Den pro dětskou knihu je již tradiční akcí spojenou se soutěžemi pro děti, přihlašováním nových dětských čtenářů zdarma, prodejem nových dětských knih se slevou a samozřejmě prohlídkou celé knihovny.

Obrazem: Ferda Mravenec v Kolíně
Ferda Mravenec v Kolíně v rámci akce Den pro dětskou knihuFoto: Miluše Mečířová Novotná
 
Publikováno: 4.12.2017 v 18:00
Rubrika: Kultura

Na téma Ferda mravenec v Kolíně, zde byla tentýž den zahájena výstava dětských obrázků a vyhodnocení celé výtvarné soutěže. Nechybělo ani občerstvení.

Každé dítě si nakonec odneslo dárek, který věnovali hmyzí sponzoři. Kdo chtěl mohl dorazit v tématickém kostýmu nebo masce.

Více se podívejte do galerie.

FotogalerieObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v KolíněObrazem: Ferda Mravenec v Kolíně
Autor článku: Miluše Mečířová Novotná, autor fotogalerie: Miluše Mečířová Novotná
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM